Türkiye Kupası'nda eşleşmeler belli oldu!

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. eleme turunun kuraları çekildi. İşte eşleşmeler...

Türkiye Kupası'nda eşleşmeler belli oldu!
Türkiye Kupası'nda eşleşmeler belli oldu!
GİRİŞ 17.09.2019 14:48 GÜNCELLEME 17.09.2019 14:54
Bu Habere 7 Yorum Yapılmış

Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu Kura Çekimi, TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

 

 

Kupada 3. Eleme Turu'na; Süper Lig'den Gazişehir Gaziantep FK, Gençlerbirliği, Göztepe A.Ş, Kasımpaşa A.Ş., Yukatel Denizlispor, TFF 1. Lig ve TFF 2. Lig'de yer alan tüm takımlar ile ZTK 2. Eleme Turu sonucu tur atlayan 33 takım olmak üzere, toplam 92 takım katıldı.

3. tur maçları 24-25-26 Eylül'de oynanacak.

 

 

Eşleşmeler şöyle

Hekimoğlu Trabzon - Adana Demirspor

Adanaspor - Fethiyespor

Afjet Afyonspor - Bayrampaşa

Akhisarspor - Bayburt İl Özel İdare Spor

Mardin Büyükşehir Başakspor - Altay

Altınordu - 1922 Konyaspor

Amed Sportif Faaliyetler - Ağrı 1970 Spor

Balıkesirspor - Vanspor

Ankara Demirspor - Başkent Akademi Futbol Kulübü

Birevim Elazığspor - Büyükçekmece Tepecikspor

Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Erbaaspor

Payasspor - Boluspor

Muğlaspor - Bursaspor

Edirnespor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor

Ekol Göz Menemenspor - Kırşehir Belediyespor

Diyarbekirspor - Eskişehirspor

Bandırmaspor - Etimesgut Belediyespor

Ergene Velimeşespor - Eyüpspor

Kahramanmaraşspor - Fatih Karagümrük

Kırıkkale Büyük Anadoluspor - Gazişehir Gaziantep

Gençlerbirliği - Osmaniyespor

Görelespor - Giresunspor

Göztepe - Yozgatspor 1959

Hatayspor - Siirt İl Özel İdaresi Spor

Erzinspor - İnegölspor

İstanbulspor - Pazarspor

Kardemir Karabükspor - Gümüşhanespor

Yeni Çorumspor - Kasımpaşa

Silivrispor - Kastamonuspor 1966

Somaspor - Keçiörengücü

Kırklarelispor - 1954 Kelkit Belediyespor

Manisa FK - Elazığ Belediyespor

Osmalıspor - İçel İdmanyurdu

Pendikspor - Turgutluspor

1877 Alemdağspor - Sancaktep FK

Kocaelispor - Sivas Belediyespor

Şanlıurfaspor - Anagold 24Erzincanspor

Tarsus İdman Yurdu - Darıca Gençlerbirliği

Tuzlaspor - Nazilli Belediyspor

Esenler Erokspor - Uşakspor

Karacabey Belediyespor - Ümraniyespor

Fatsa Belediyespor - Yılport Samsunspor

Sakaryaspor - 1074 Çankırıspor

Hacettepespor - Yukatel Denizilispor

Zonguldak Kömürspor - Niğde Anadoluspor

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 7
  • Kirsehirli 2 ay önce Şikayet Et
    Turkiye kupasi ust uste iki sezon şanpion olan kirsehirin olacak allahin izniyle insallah finali fb ile oynariz kolay kazaniriz biz
    Cevapla
  • Siirt 2 ay önce Şikayet Et
    Siirt sporumuza başarılar
    Cevapla
  • giresun71 2 ay önce Şikayet Et
    bu ne biçim kura. aynı il ve ilçe takımı (görele ve giresun) karşılaşıyor. uefa bile aynı ülke takımlarını bir grupta oynamısina müsaade etmezken bu ne menem iştir.
    Cevapla
  • Lefter 2 ay önce Şikayet Et
    Heveslenmeyin bu sezon bütün kupalar Fenerbahçe'mizin.
    Cevapla
  • recep altın 2 ay önce Şikayet Et
    alanyanın şansı daha yüksek
    Cevapla
  • Lefter 2 ay önce Şikayet Et
    Ya bu amed sportif faaliyetlerin Türkiye kupasında ne işi var?
    Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle