Trabzonspor'dan Abdülkadir Ömür açıklaması

Trabzonspor Kulübü Genel Koordinatörü Özkan Sümer, genç oyuncuları Abdülkadir Ömür için kendilerine resmi bir teklif gelmediğini söyledi.

Trabzonspor'dan Abdülkadir Ömür açıklaması
Trabzonspor'dan Abdülkadir Ömür açıklaması
GİRİŞ 06.06.2018 12:05 GÜNCELLEME 06.06.2018 12:05
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Trabzonspor Kulübü Genel Koordinatörü Özkan Sümer, genç oyuncuları Abdülkadir Ömür için kendilerine resmi bir teklif gelmediğini ancak basında yer alan boyutta bir öneri gelmesi halinde kulübün, mevcut şartları doğrultusunda bu teklife ilgisiz kalacağını sanmadığını söyledi.

Sümer, İngiltere Premier Lig ekiplerinden Leicester City'nin Abdülkadir Ömür için 25 milyon sterlinlik teklife hazırlandığı yönündeki haberlere ilişkin değerlendirmede bulundu.

Bu konuda somut, resmi bir teklifin olmadığını belirten Sümer, "Bir kısım haberler, aracılar marifetiyle dolaşıyor. Kulübe intikal eden resmi, elimizde bir şey yok. Yönetimde konuşulmuş bir konu değil. Ama bu boyutta bir öneri gelirse elbette kulübün, mevcut şartları doğrultusunda ona ilgisiz kalacağını sanmıyorum." dedi.

Sümer, Yusuf Yazıcı'ya teklifler konusunda ise "Yusuf konusunda teklif de çok güvenilir değil. Bu teklifler de olasılıklar üzerine, birilerinin aracılığıyla olan bir şeydi." şeklinde konuştu.

Transfer çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Sümer, "Bir kısım girişimlerimiz var ama sonuç elde ettiğimiz şu ana kadar hiçbir şey yok. Olumlu olarak gelişmeler de var, olumsuz gelişmeler de var ama sonuca dayalı bir noktaya şu anda gelmiş değiliz. Kampa kadar katılmalar bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

Sümer, yeni sezon öncesi kamp çalışmalarının iki etabının da yurt dışında gerçekleştirileceğini sözlerine ekledi.

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • ali 7 ay önce Şikayet Et
    Madem para yok;neden yönetime geldiniz?
    Cevapla
  • Fırtına 61 7 ay önce Şikayet Et
    Parası olduğunu zannettiğiniz Muharrem Usta geldi de ne yaptı? kulübü batırdı. Trabzonspor'a para lazım değil. Trabzonspor'a akıllı bir başkan lazım. O da şu an iş başında. Eskilerin pisliğini temizlemekle meşgul...
    Cevapla