Başkan resmen açıkladı! 'Burak Yılmaz...'

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, transfer görüşmeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Adı Beşiktaş ile anılan Burak Yılmaz konusuna da değinen Ağaoğlu, "Burak'ın gitmek gibi bir talebi olmadı. Resmi bir teklif de yok." dedi.

Başkan resmen açıkladı! 'Burak Yılmaz...'
Başkan resmen açıkladı! 'Burak Yılmaz...'
GİRİŞ 13.05.2018 10:43 GÜNCELLEME 13.05.2018 10:43
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Trabzonspor'un golcü ismi Burak Yılmaz'a hiçbir teklifin gelmediğine değinen ve maliyetli futbolcularla görüşmelerin lig sonunda olacağına belirten Ağaoğlu, "Burak'ın gitmek gibi bir talebi olmadı. Net, resmi bir teklif de yok. Burak, Trabzonspor Kulübü'nün sözleşmesi futbolcusu. 4 gün önce Almanya'ya Berlin'e ameliyat olmak üzere yönetim kurulu ve kulüp doktorundan izin alarak gitti. Herhangi bir teklif ve kendisinin de bu doğrultuda bir talebi kesinlikle yok. Bunların hepsini biz yönetime geldiğimiz zaman konuşmuştuk şu an öyle bir gündemimiz yok. Önce ligi tamamlayacağız. Sonrasında gelir gider dengesini nasıl sağlayacağımız konusunda toplantı yaptıktan sonra bu futbolcularla görüşme olabilir" dedi.

OKAY İLE GÖRÜŞÜYORUZ

Trabzonspor'un orta saha oyuncusu Okay Yokuşlu ile yeniden kontrat yapmak için görüşmelerin sürdüğünü söyleyen Ağaoğlu, "Okay ile görüşmemiz var. Herhangi bir sonuç yok ama görüşmelerimiz devam ediyor" ifadelerini kullandı.

TEKNİK DİREKTÖR SEÇİMİ LİG SONUNDA

Trabzonspor'un ekonomik sorunlarına öncelik verdiklerine vurgu yapan Ağaoğlu, "Üç hafta önce göreve geldiğimizde futbolcularla yaptığımız ilk toplantıda ve takip eden haftalarda da yapmış olduğumuz toplantılarda da şunu söyledik; biz kulübün ekonomik problemlerine odaklanmış durumdayız. Ne teknik kadro ile ilgili ne de profesyonel kadro ile ilgili hiçbir gündemimiz ve tasarrufumuz söz konusu değil. Bunlar lig bittikten sonra görüşülecek konular" dedi.

TRANSFER GÖRÜŞMELERİ LİG BİTİNCE

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu, herhangi bir futbolcuya resmi transfer teklifinde bulunmadıklarını belirtirken, Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ise "Lig bitince şimdiki çalışmaların sonucunu ona göre karara bağlayacaklar. Şimdi çalışmalar devam ediyor. Trabzonspor büyük bir kulüp" şeklinde konuştu.

ETİKETLER
ahmet ağaoğlu
YAZDIR
YORUMLAR 4
 • Trabzonlu 8 ay önce Şikayet Et
  Burak kalmali 2 sene
  Cevapla
 • yiğido 8 ay önce Şikayet Et
  yav arkadaş almanyaya ameliyata gitti diyor beyin nakli mi yaptırıyor Türkiyede bunca başarılı hekim varken bu gavur sevdası ne ya..
  Cevapla
 • Murat Sahin 8 ay önce Şikayet Et
  arkadasim, spor doktorlugu, fizik tedavi, rehabilitasyon bakimindan henüz cok gerideyiz. malesef. ama her konuda oldugu gibi bu alanda da giderek daha iyi konumlara gelecegimize eminim.
  Cevapla
 • Trabzonspor 8 ay önce Şikayet Et
  Yani Burak’ı satmayacağız diyemiyoruz Teklif gelirse iyiler gider Zayıf kadroyla yine şampiyonluk iddiasında bulunuruz Olan taraftara olur Trabzonspor’u sevdiğini söylen ve daha önce başkanlık yapanlar Neden bir araya gelipte takımı kurtarmıyorsunuz Trabzonspor demek Trabzon için sadece futbol demek değil ekonomi Tanıtım kültür ve turizm demektir Sevmek sadece söz ile değil iş ile olur Candan ve karşılıksız olur
  Cevapla