Burak Yılmaz'dan görülmemiş hareket!

Maddi açıdan kötü günler geçiren Trabzonspor'da Burak Yılmaz son hareketiyle gönülleri fethetti.

Burak Yılmaz'dan görülmemiş hareket!
Burak Yılmaz'dan görülmemiş hareket!
GİRİŞ 14.03.2018 11:47 GÜNCELLEME 14.03.2018 13:31
Bu Habere 36 Yorum Yapılmış

Habertürk yazarı Serdar Ali Çelikler, Trabzonspor'un golcü oyuncusu Burak Yılmaz hakkında müthiş bir detayı ortaya çıkardı.

İşte Serdar Ali Çelikler'in yazısı;

"Çin’den transfer olduğundan bu yana transfer taksitlerini alamayan Burak Yılmaz, buna karşın takımdaki performansını bir dakika bile düşürmedi, 19 golle ‘iş’ini yaptı. Yetmedi yabancı oyunculara 240 bin Euro’dan (1 milyon 150 bin TL) fazla cebinden para ödedi."

 

 

"Eleştirmeye geldi mi eleştiriyoruz. Kızdık mı demediğimizi bırakmıyoruz. Ama işler bazen bizim de hemen öğrenemediğimiz, zaman içinde haberdar olabildiğimiz değişik şekillerde ilerleyebiliyor. Önceki gün Trabzon’da yaşayan ve Burak’la da bire bir görüşme halinde olduğunu bildiğim bir dostumla sohbet ederken çok enteresan şeyler duydum. Golcü, sadece ‘iş’i olan golleri atarak değil takım arkadaşlarına maddi olarak yardımcı olarak da takımına yardımcı olmuş."

Ne mi yapmış? Çin’den geldiğinden bu yana parasını, taksitlerini alamamış. Hatırlarsanız “Benim alacağım önemli değil, bilhassa yabancı arkadaşların parasını ödeyin” dediği zaten medyaya yansımıştı. Ama bakmış ki, işler iyice kötüye gidiyor elini cebine atmış. Tam 6 yabancıya ‘ihtiyaçları görülsün” diye 240 bin Euro para vermiş. (Bu isimlerin hepsi biliniyor ama Burak bilinmesin istiyor. “Takım içinde olur böyle şeyler, aramızda” diyor.) Bir genç oyuncuya da 100 bin lira ödemiş. 

Kolombiyalı Castillo da kulübü şikayet etmiş ve alacaklarının ödenmesini istemişti hatırlarsanız. Aslında Burak, Castillo’ya da gidip “Trabzonspor’u icralık-davalık yapma ben bir miktar karşılayayım” demiş ama Kolombiyayı “kibarca” reddetmiş. Yani bu bilgilere önceki gün ulaşmasam, dün de teyit ettirmesem Akhisar maçından sonra Burak’ın “Başkanla oturup konuştuk. Dertleştik, gözleri doldu” cümleleriyle başlayan demecine içten içe “Ne alaka?” diyebilirdim. Ama belli ki Sayın Başkan Muharem Usta da konuşup dertleşeceği en doğru ismi bulmuş.

YAZDIR
YORUMLAR 36
 • Kralınhayranı 8 ay önce Şikayet Et
  Sen ne büyük adamsın hem gol kralı hem gönülleri fetheden adam senin gibisi bu takıma bir daha gelmez kralll
  Cevapla
 • Ayhan 9 ay önce Şikayet Et
  Helal olsun Sana helal olsun ben galatasaraylıyım taktir ediyorum bu hareketını
  Cevapla
 • candemir 9 ay önce Şikayet Et
  ne olacak bu trabzonsporun hali hersene ayni hikaye cocuklugumda gordum sampiyonlugu onsene yasarmiyim bilmem ben sampiyonlugu omrum yetmez gormeye laz kafasiyla zor sampiyonluk
  Cevapla
 • KaraKartal 9 ay önce Şikayet Et
  Beşiktaşlıyım, Burak a helal olsun
  Cevapla
 • Ömer 9 ay önce Şikayet Et
  başkan takımı ne hale getirdin yazıklar olsun sana..helal burak
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle