FIFA'dan Trabzonspor'a şike yanıtı!

Trabzonspor Kulübü, 2010-11 sezonunda yaşanan şike süreci kapsamında FIFA’ya yaptıkları başvuru neticesinde FIFA’dan "Verilecek bir karara halel gelmemek üzere, şike sürecine müdahil olmama" yönünde bilgilendirme yazısı aldıklarını açıkladı.

 • GİRİŞ12.02.2018 14:36
 • GÜNCELLEME12.02.2018 14:36
FIFA'dan Trabzonspor'a şike yanıtı!

Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesidnen konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Bilindiği üzere, Trabzonspor Camiası, 2010-11 sezonunda yapılan şike ve teşvikle mağdur edilmiştir. Camiamız; adalet, ülke sporu ve insanı için mücadelesini sürdürmektedir. Kulübümüz son olarak, 3 Temmuz 2017 tarihinde yaptığı başvuruyla, FIFA’yı göreve davet etmiştir. FIFA Disiplin Kurulu Başkanı adına gönderilen yazıda; “Verilecek bir karara halel gelmemek üzere”, şike sürecine müdahil olmama yönündeki görüş, Kulübümüz’e iletilmiştir. FIFA’dan gelen bu bilgilendirme yazısı şaşırtıcı değildir. Zira şike sürecinde, FIFA Başkanı Gianni İnfantino’nun da içinde olduğu ilişkiler ağı, Fransız Le Monde ve İngiliz The Guardian gazeteleri tarafından tüm dünyaya ilan edilmiştir. Trabzonspor Kulübü; şikeyle gasp edilen haklarını geri alana kadar mücadelesinden asla vazgeçmeyecektir. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da gerekli tüm başvurular Kulübümüz tarafından yapılacak ve titizlikle takibe devam edilecektir” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar18

 • Davut 4 gün önce Şikayet Et
  Bende inanmiyorum ama bildigim kadari fifanin icinde bazi hesaplasmalar var bizi düsündüklerinden degil ama kendi aralarindaki annasmazliklar fenerin basini agirtacaga benziyor
  Cevapla
 • Geçti bolu pazarı 5 gün önce Şikayet Et
  Bu dava yıllardır trabzon gündeme getiriyor fakat dikkat edin zararından başka faydası yoktur TS ye ama hamsi kafalılar TS şampyon olmasına odaklanın yoksa işininz dahada zor olacaktır.Hiç olmasa FB yenin onuda yapamıyorsunuz neyin peşine düşmüşsunuz kendinize gelin trabzonda hiçmi aklı başında biri yoktur
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • osman42kny 5 gün önce Şikayet Et
  bursa maçının hesabını vermekten aciz olanlara bakın hele
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • xyz 5 gün önce Şikayet Et
  Sevgili Tranzonspor taraftarları, sizin yöneticileriniz sizi kandırıyorlar. yıllardır başarısızlıklarının üstünü bu şekilde örtüyorlar. onlarca yabancı oyuncu alıyorlar hersene ve çoğu boş çıkıyor paralar boşa gidiyor. taraftar yönetimi eleştirmesin diye de olmayan şikeyi ortaya atıyor. şimdi sayın savcılar mahkemeler bu fetöcü ts yöneticileri hakkında neden işlem yapmıyorsunuz. fetönün attığı iftiraya, kurduğu kumpasa ts sahip çıkıyor. demek ki bunlar da fetöcü.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • crm 4 gün önce Şikayet Et
  boş boş konuşma, nasihata gerek yok. senin kulübünün başarılarını saysana...
 • fb li 5 gün önce Şikayet Et
  sıra nasa da :)
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • crm 4 gün önce Şikayet Et
  2011'de şampiyonlar ligine neden TS katıldı, söyle bakalım....neden FB'yi almadılar, geçin bu boş işleri,
 • Adanalı 4 gün önce Şikayet Et
  Mahkeme-i Kübra var anlarsan
  Toplam 1 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber