Muharrem Usta'dan Gary Medel itirafı!

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, TRT Spor'da katıldığı Stadyum Özel programında Gary Medel, Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür hakkında transfer gerçeklerini anlattı.

Muharrem Usta'dan Gary Medel itirafı!
Muharrem Usta'dan Gary Medel itirafı!
GİRİŞ 20.12.2017 20:22 GÜNCELLEME 20.12.2017 20:24
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, TRT Spor'da konuk olduğu Stadyum Özel programında transfer konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

''MEDEL'DEN VAZGEÇMİŞTİK''

Sezon başı Trabzonspor'un da gündemine gelen, fakat daha sonra Beşiktaş'a transfer olan Gary Medel hakkında konuşan Usta,  ''O dönemde görüştüğümüz ama almadığımız ya da alamadığımız 4-5 oyuncu var. Serdar Taşçı, Medel gündeme gelmişti. Kucka ile Medel biraz birbirine bağlıydı. Medel stoper de oynuyor, ön libero da oynuyor. Hem Kucka, hem Medel ekonomik olarak ağırdı ve Kucka olunca, Medel'den vazgeçtik'' diye konuştu.

''YUSUF VE ABDÜLKADİR'İ HER MAÇ İZLİYORLAR''

Altyapıdan çıkan Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür'ün geleceği hakkında da konuşan Muharrem Usta, ''Bu tarz oyunculara dünyanın her tarafından ilgi oluyor. Bir tarz görüşmeler oluyor, ama resmi, kulübe gelmiş bir teklif var mı, yok. Bizzat kulüplerin yöneticileri benimle görüşüyor. Abdülkadir'in bir menajeri yok, Yusuf'un var. Avrupa'daki en başarılı, en iyi kulüpler geliyor. Abdülkadir İspanya tarafına daha ağırlıklı. Yusuf'a her taraftan yoğun bir ilgi var. Her maçta kulüplerin scoutları bu oyuncuları takip ediyorlar. Bütün camia bilsin ki, elimizde resmi bir teklif yok. Buradan bir daha ifade etmek isterim ki, ne yıldızlar geldi, geçti, kayboldu, gitti. Çok şükür ki, iki oyuncumuzun da olağanüstü bir karakteri var. O yaşta biz olsak, şımarırız. Bir gelecek endişeleri yok, oyuna yönelmeleri lazım. Daha iyi oynamaları lazım. Sürekliliğin artması lazım. Onlar gerçek yıldız adayları, talepler olacak, günün sonunda kulübe resmi teklif de gelecek. Trabzonspor'un çok beklentisi var'' sözlerini kullandı.

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • hasan 11 ay önce Şikayet Et
    ersun yalan ısrarın için de bir nedamet belirtseydin babayiğit gibi daha samimi olurdun
    Cevapla
  • mustafa 11 ay önce Şikayet Et
    medel tırabzonda aynı futbolu oynamazdı ki
    Cevapla