Başakşehir'den resmi açıklama! 'Abdullah Avcı...'

Başakşehir, teknik direktörleri Abdullah Avcı'nın Beşiktaş'a gideceği haberlerini resmi siteden yayınladığı açıklamayla yalanladı.

Başakşehir'den resmi açıklama! 'Abdullah Avcı...'
Başakşehir'den resmi açıklama! 'Abdullah Avcı...'
GİRİŞ 27.05.2019 15:15 GÜNCELLEME 27.05.2019 15:24

Başakşehir, Abdullah Avcı'nın Beşiktaş'a gideceği haberlerini yalanladı.

 

 

İşte Başakşehir'den yapılan açıklama:

Son günlerde yazılı ve görsel basın kuruluşlarında çıkan transfer haberleriyle ilgili açıklamamızdır:

 

 

"İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, kurulduğu günden bu yana olduğu gibi 2019-2020 sezonunda da Spor Toto Süper Lig'de zirve yarışının içerisinde olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda mevcut kadromuzu korumanın yanı sıra takımımızı daha da güçlendirecek takviyeler yapılması planlanmaktadır. Aziz Behich transferi bu planlamanın ilk aşamasıdır ve takımımızı güçlendirme çalışmaları tüm hızıyla sürmektedir.

Ancak üzülerek görüyoruz ki her gün gazetelerde ve televizyonlarda teknik direktörümüz Abdullah Avcı ve futbolcularımızın farklı kulüplere transfer olacağı iddia edilmektedir. Medyada sıkça yer alan bu haberler tamamen gerçek dışıdır. Kulübümüze yurt içinden herhangi bir resmi teklif gelmemiştir.

Basında çıkan asılsız haberlerle kamuoyuna yanlış bilgilendirmeler yapılmaktadır. Kulübümüzün resmi yayın organlarından herhangi bir açıklama olmadığı sürece transferlerle ilgili çıkan haberlere lütfen itibar etmeyiniz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü"

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR