Arda Turan'dan açıklama! Helallik isteyeceğim

Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında bir gece kulübünde yaşanan ve devamında özel bir hastanede devam eden olayla ilgili Arda Turan'dan yeni bir açıklama geldi.

Arda Turan'dan açıklama! Helallik isteyeceğim
Arda Turan'dan açıklama! Helallik isteyeceğim
GİRİŞ 12.10.2018 19:11 GÜNCELLEME 12.10.2018 19:20
Bu Habere 45 Yorum Yapılmış

Futbolcu Arda Turan, sanatçı Berkay ile arasında yaşanan olaylarla ilgi sosyal medya hesabından açıklama yayımladı.

O gece yaşanan olayları uzun uzun anlatabileceğini ifade eden Arda Turan, orada bulunan hanımefendilerin hiçbirini tanımadığımı, hiçbiriyle kendi ya da ailesini küçük düşürecek bir diyaloğa girmediğini dile getirdi.

Arda Turan'ın açıklaması şu şekilde:

Konu 'Arda Turan' olunca, magazin medyası gerçekleri değil dedikoduları tercih ediyor. Bu hep böyle oldu. Ama bu defa, her defasından farklı olarak beni çirkin bir iftira ile sadece kamuoyunun önüne değil, 8,5 aylık hamile eşimin de önüne attılar. O gece neler olduğunu uzun uzun anlatabilirim. Orada bulunan hanımefendilerin hiçbirini tanımadığımı, hiçbiriyle kendimi ya da ailemi küçük düşürecek bir diyaloğa asla ve asla girmediğimi uzun uzun açıklayabilirim.

 

 

Ama üzerime atılan iftira hakkında en hafif tabiriyle tek bir kelime kullanmayı tercih ediyorum; "YALAN". O gecenin başlangıcında olanlarla ilgili başka hiçbir şey söyleme ihtiyacı duymuyorum.

Bahsi geçen kişinin tepkisine ise orantısız bir tepki verdiğimi kabul ediyorum. "Başka birisi olsa böyle sert bir tepki verir miydin?" derseniz, hayır vermezdim. Ama geçmişte yaşananları bilenler için neden böyle davrandığımı anlamak zor olmayacaktır. Yine de aşırı bir tepki gösterdim. Kendisine de o gece üzüntümü dile getirdim. Ben profesyonel bir sporcuyum ve öfkemi kontrol etmeyi öğrenmek zorundayım. Bunu hem sahada hem özel hayatımda yapabilmeliyim.

YAZDIR
YORUMLAR 45
 • ahmed 7 ay önce Şikayet Et
  midemi bulandiriyorsun arda
  Cevapla
 • dogrusu 7 ay önce Şikayet Et
  eşin 8.5 aylık hamile senin ne işin var gece kulübünde.
  Cevapla
 • ümit-korku 7 ay önce Şikayet Et
  müthiş bir dip yaptın be arda, özel hayat futbol hayatı
  Cevapla
 • Misafir 7 ay önce Şikayet Et
  Yaşı 31 geldi ne milli takımda ne de süperligde adam oldu Hamile eşi doğum yapacak o saat sabah altıda gece klübünden olaylı çıkıyor silahlar ortada ne hukuk var ne de adalet ardayı koruyan birisi varsa oda cezaevinde olması gerekir
  Cevapla
 • ARDAAAAAAA 7 ay önce Şikayet Et
  Bir İnsan Ancak Bu Kadar Kendini Futbol Harici Gündemde Tutabilir Yazık Sana Arsa Turan Milli Takım Kaptanlığı Yapmış Bir İnsansın Kariyerini Bitiriyorsun Para Ancak Bu Kadar Değiştirir İnsanı ŞIMARIK ÇOCUK
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle