Tamer Tuna maça bu kıyafetle çıktı!

Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna, Demir Grup Sivasspor maçına üstünde Göztepe arması da bulunan pilot montuyla çıktı.

 • GİRİŞ25.02.2018 16:52
 • GÜNCELLEME25.02.2018 18:53
Tamer Tuna maça bu kıyafetle çıktı!

Müsabakada Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'na katılan askerlere destek verildi.

Göztepe Kulübü, Bornova Stadı'ndaki müsabakada taraftarlara 4 bin Türk bayrağı dağıttı. Müsabaka başlamadan önce iki takım taraftarları birlikte "Vatan sana canım feda", "Şehitler ölmez vatan bölünmez" tezahüratları yaptı.

 

 

Göztepe Teknik Direktörü Tamer Tuna, karşılaşmada Çiğli'deki 2. Ana Jet Üs Komutanlığındaki Göztepeli komutanlar tarafından kendisine hediye edilen ve üzerinde Göztepe arması da bulunan pilot montunu giydi.

2. Ana Jet Üs Komutanlığından kalkan eğitim uçağının 16 Şubat'ta düşmesi sonucu Hava Pilot Yüzbaşı Yunus Bal ile Hava Pilot Üsteğmen Resul Ekrem Gökdoğan şehit olmuştu.

İki takım futbolcuları sahaya Türk Böbrek Vakfının, "Böbrek sağlığı için aşırı şeker tüketimine dur de" yazılı pankartla çıktı.

"BUNU GİYMEK GURUR VERİCİ"

"Vatanımızın her köşesinde şehit olan askerlerimizin ailelerine başsağlığı diliyorum. Issız, kuytu köşelerde bu işleri yaptıklarını biliyoruz. Yurdun her köşesinde vatanımızı savunan askerlerimizin montu bu. Bunu giymek gurur vericiydi. Nasip olduğu için mutluyum"

Etiketler

Yorumlar10

 • metin 3 hafta önce Şikayet Et
  Tamer hocam seni gönülden tebrik ediyorum. Ama göztepenin geçmişte ne yaptığını unutmayacağız.
  Cevapla Toplam 6 beğeni
 • Ankara 3 hafta önce Şikayet Et
  Yemezler, toplum her şeyi çabuk unutuyor olabilir ama Osmanlıya yapılan saygısızlık gibi terbiyesizlikleri kolay kolay unutmuyor.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Türk 3 hafta önce Şikayet Et
  Beşiktaştanda Fenerden de beklerdik ama küfürden başka bir şey duyamadık.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Sofican 3 hafta önce Şikayet Et
  Göztepe geçen maçta Abdülhamithana hakaret etmişti. Şimdi günah çıkarıyorlar
  Cevapla Toplam 8 beğeni
 • Körfezli 3 hafta önce Şikayet Et
  Adamsin.
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber