Filenin Sultanları yurda döndü

Çin'in Ningbo şehrinde düzenlenen FIVB Dünya Grand Prix Finalleri'nde 3. olan A Milli Kadın Voleybol Takımı İstanbul'a geldi.

Filenin Sultanları yurda döndü
Filenin Sultanları yurda döndü
GİRİŞ 03.07.2012 12:15 GÜNCELLEME 03.07.2012 12:15

''Filenin Sultanları''nı, Atatürk Havalimanı'nda Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) yönetim kurulu üyesi Serdar Keskin'in yanı sıra, sporcuların aileleri, TVF İstanbul Bürosu görevlileri ve basın mensupları karşıladı.

TVF Başkanı Erol Ünal Karabıyık da Bayan Milli Takım sporcularına ''hoşgeldiniz'' mesajı gönderdi. Kaptan Esra Gümüş'ün okuduğu mesajda şu ifadelere yer verildi:

''Hoşgeldiniz Sultanlar. Dünya Grand Prix'sinde üçüncülüğe uzanarak bir kez daha tarihe geçtiniz. Filenin Sultanları olduğunuz kadar kalbimizin de sultanlarısınız siz. Yurda ayak bastığınız şu anda, katılmak zorunda olduğum yönetim kurulu toplantısı nedeniyle fiziken olamasam da kalben yanınızda olduğumu biliniz; çünkü insan ancak kalbinin attığı yerde var olur. Sizi karşılayıp kucaklayanlara gıpta etsem de, biliyorum ki, bugün aslında ben de sizinleyim. Türk halkının kalbinin bundan böyle Londra'da olacağı gibi. Sizi çok seviyor, sizinle gurur duyuyorum. İyi ki varsınız.''

KAYNAK: AA