Aziz Yıldırım'dan taraftarlara mesaj

Şike davası tutuklusu Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyesi İlhan Ekşioğlu, Babalar Günü'nde kendilerini yalnız bırakmayan Fenerbahçe taraftarları için mesaj yayınladı.

Aziz Yıldırım'dan taraftarlara mesaj
Aziz Yıldırım'dan taraftarlara mesaj
GİRİŞ 17.06.2012 22:58 GÜNCELLEME 18.06.2012 01:04
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Futboldaki şike soruşturması nedeniyle tutuklu yargılanan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyesi İlhan Ekşioğlu, Babalar Günü'nde kendilerini yalnız bırakmayan Fenerbahçe taraftarına teşekkür etti.

Yıldırım, Fenerbahçe yönetim kurulu üyesi Yasemin Merçil aracılığıyla gönderdiği teşekkür mesajında, şunları kaydetti:

''Bu özel günü bana unutulmaz kılan büyük Fenerbahçe'nin, büyük taraftarına sonsuz teşekkür ederim. Bu büyük taraftar ki bu zor günlerde bizleri böylesine mutlu kıldı. Hiç bir karşılık gözetmeksizin; kar, kış, soğuk demeksizin 'yarattığı her fırsatta' başkanına ve yöneticilerine koştu.

14 yıldır tarifsiz bir gurur ve onurla yaptığım Fenerbahçe başkanlığı görevimle; bugün, birkez daha gurur duydum. Bu sürecin birbirinden zor geçen her günü, aslında Fenerbahçe'nin büyüklüğünü bizlere anlatan birbirinden değerli günler oldu. Dışarıdan bizlere ulaşan seslerinizden anladım ki beni çok özlediniz, ancak şunu asla unutmayın başkanınız olarak ben de sizleri çok özledim. Bu vesile ile tüm Fenerbahçelilerin ve tüm babaların, Babalar Günü'nü kutlarım.''

İlhan Ekşioğlu da gönderdiği mesajda, sarı-lacivertli taraftarların bugün yalnız olmadıklarını bir kez daha gösterdiğini anlatarak, ''Sesiniz ve desteğiniz tüm varlığı ile bize ulaştı. Bu süreç, bizleri tarifi mümkün olmayan bir bağ ile birbirimize bağladı. Bunu yalnızca Fenerbahçeliler hissetse de herkes gördü ki Fenerbahçe ve Fenerbahçelilik sevgisi; kupalarla, başarılarla tanımlanamaz, bunlarla sınırlı kalamaz. Bugünü asla unutmayacağımı belirtirken tüm babaların Babalar Günü'nü kutlarım'' ifadelerini kullandı.

Çok sayıda Fenerbahçe taraftarı Babalar Günü'nde Aziz Yıldırım ve yönetici İlhan Ekşioğlu'na destek vermek amacıyla bugün tutuklu bulundukları Metris Cezaevi'ne gitmişti.

KAYNAK: AA
YORUMLAR 2
  • HalitBinVelit 6 yıl önce Şikayet Et
    aziz yıldırımın her yattığı günün hesabı fb düşmanlarına sorulacak!!!!!.... ......burunlarından fitil fitil getirilecek!!! apoya ev hapsi, aziz yıldırım metrise diyenler ilk seçimde sandığa gömülecek.
    Cevapla
  • HalitBinVelit 6 yıl önce Şikayet Et
    45.000 kişinin katili apo ev hapsine ?....aziz başkan metrise........ ....ilk seçimde bu adaletsizliği yıkacağız!!!!! katiller içeri girecek suçsuz iftiraya uğramış insanlar hapishanede çürümeyecek! evlerine gidecek!!!..
    Cevapla