Volkan Demirel'den slogan olacak söz!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Metris'ten zaman zaman verdiği mesajlarla spor gündemine damgasını vuruyor.

Volkan Demirel'den slogan olacak söz!
Volkan Demirel'den slogan olacak söz!
GİRİŞ 17.06.2012 15:19 GÜNCELLEME 17.06.2012 20:39
Bu Habere 5 Yorum Yapılmış

Yıldırım'ın son günlerde medyada yer alan mesajlarından biri de Volkan Demirel ile ilgili olandı. Kendisini ziyaret eden Şansal Büyüka'ya, Volkan'ın 3 Temmuz'dan itibaren gösterdiği duruşu ve sahadaki performansını öven Yıldırım, "Buradan çıkınca onun mukavelesini ben yapacağım" demişti.
 
İşte bu durum üzerine her sezon bir sözü mutlaka slogan olan Volkan Demirel de yine dillerden düşmeyecek bir yanıt verdi başkana:
 
Sonsuza kadar Fenerbahçe...
 
Benim için para pul yok
 
Başarılı file bekçisi, sarı lacivertli kulüp ile bundan sonra sözleşmesi hakkında konuşmayacağını ifade ederek "Benim için artık para pul yok. Fenerbahçe ile bunları asla konuşmam. Benim için bir tek bu bile yeterli. Slogan olacak yeni bir söz söylüyorum: Sonsuza kadar Fenerbahçe. Hayatım boyunca Fenerbahçe dışında bir kulüple görüşmem ve gitmem. Sözleşme ise sadece bir detay" ifadelerini kullandı.
 
"Biz bize yeteriz" demişti
 
Daha önce Fenerium tarafından tişörtleri çıkartılan ve çok tartışılan, "Biz bize yeteriz. Çünkü F.Bahçeli'yiz" sözleri ile gündemden uzun süre düşmeyen Volkan'ın bu ifadesi de önümüzdeki dönemde F.Bahçelilerin yeni sloganı olacak gibi...

KAYNAK: STAR
YORUMLAR 5
 • ankaralı 6 yıl önce Şikayet Et
  devam . sen adam aldırmaya devam et bakalım, yalnız dikkat et burası türkiye; cumhuriyet savcılarıda aldırmasın evden seni
  Cevapla
 • Ali 38 6 yıl önce Şikayet Et
  rüştüye saldıran fenerliler sanada saldırırlarsa . görün sonsuza kadarı
  Cevapla
 • İSTİKLAL 6 yıl önce Şikayet Et
  para pul futbolcu. volkan ve diğer futbolcular siz 1 yılda, halkın koca ömürde kazanamıyacağı paraları kazanıyorsunuz..ee yani bi yerden sonra zaten yeter demek lazım..bu arada o şaşaalı yaşamdan kopacak olsanız hepiniz satarsınız o yuvamız dediğiniz kulüpleri..
  Cevapla
 • Ömer Taş 6 yıl önce Şikayet Et
  sen anca milleti evinden aldırırsın..tabi "sözde"..... sen anca milleti evinden aldırırsın..tabi "sözde"...
  Cevapla
 • Deli Dumrul 6 yıl önce Şikayet Et
  adamsın be volkan. sonra da fenerbahçeliler bu adamı niye bu kadar çok seviyor diyorlar...
  Cevapla