TSYD Trabzon Şubesi yeni Başkanı seçildi

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Trabzon Şubesi Olağan Genel Kurulu'nda, başkanlığa Cevat Kol seçildi.

TSYD Trabzon Şubesi yeni Başkanı seçildi
TSYD Trabzon Şubesi yeni Başkanı seçildi
GİRİŞ 29.03.2012 16:39 GÜNCELLEME 29.03.2012 16:39

TSYD Trabzon Şubesi'nde düzenlenen genel kurula, Trabzon, Samsun ve Rize illerinden toplam 46 üyenin 27'si katıldı.

Genel kurulda ilk olarak Trabzon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ergun Ata'nın başkanlığında Osman Şişko ve Celal Kadıoğlu'nun da yer aldığı divan kurulu oluşturuldu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan genel kurulda faaliyet, gelir gider raporları okunarak üyeler tarafından ibra edildi. Ardından tek listeyle gidilen seçimlerde Cevat Kol'un başkanlığındaki liste, 3 yıllığına göreve seçildi.

Cevat Kol'un başkanlığındaki yönetim kurulunda ise Selçuk Kılıç, Rahman Turan, Selçuk Aval, Avni Demir, Murat Sandıkçı ve Alihan Teletar yer aldı.

Eski başkan İhsan Öksüz'den görevi devralan Cevat Kol, yaptığı teşekkür konuşmasında, TSYD Trabzon Şubesi'nin yeni dönemde, genç ve dinamik bir ekibin görev alacağını belirterek, ''Bugüne kadar bu çatı altında hizmet eden herkese teşekkür ediyoruz. Bize güvenen tüm üyelerimize layık olmaya çalışacağız. Daha aktif bir dönem hedefliyoruz. Bunun için herkesin desteğine ihtiyacımız var'' dedi.

Genel kurulun ardından yeni yönetim kurulu ilk toplantısını yaparak görev bölümünü gerçekleştirdi.

Buna göre başkanlığa Cevat Kol, ikinci başkanlık görevlerine Avni Demir ve Selçuk Kılıç getirilirken yeni yönetimde genel sekreter Alihan Telatar, mali sayman olarak ise Rahman Turan görev aldılar.

Murat Sandıkçı ve Selçuk Aval da üye olarak yönetim kurulunda yer aldı.

YAZDIR
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL