Maradona'nın unutamadığı Hagi golü VİDEO

Futbolun unutulmaz yıldızları arasında ilk sıralarda yer alan Maradona, katılıdğı bir panelde ve Galatasaray'ın efsane futbolcusu Hagi'yi yere göğe sığdıramadı ve 'O golü unutulmaz' dedi..

GİRİŞ 12.01.2010 00:10 GÜNCELLEME 12.01.2010 00:10

Arjantin'in Buenos Aires şehrinde düzenlenen panelde öğrencilerle buluşan Arjantin Milli Takımı'nın teknik direktörü Maradona,Türk futbolseverlerin yakından tanıdığı ve Galatasaray'ın efsane futbolcusu Hagi'yi yere göğe sığdıramadı.

'MESSİ KENDİNİ AŞTI'

Messi'nin kendini aştığını belirten Maradona, Messi'nin şu anda dünyanın en iyisi olduğunu ve efsaneler kadrosunda yerini alacağını söyledi.

'HAGİ'NİN FUTBOLUNU ÖZLÜYORUM'

Panelde mikrofonu alan bir öğrencinin ''Son 20 yılda en beğendiğiniz futbolcu hangisi'' sorusuna efsane futbolcu Maradona, ''Son yıllarda Avrupa çok klas oyuncular yetiştirdi.Buna örnek verecek olursak Zidane ve Hagi diyebiliriz. Ben büyük bir keyifle izlediğim bu yıldızların futbolunu özlüyorum. Bu oyuncuları benim futbol yapıma en yakın isimler olduğu için çok beğeniyor olabilirim. Dünya Kupası'nda Hagi'nin Kolombiya'ya attığı gol hala hafızamda. Gerçekten ustaca bir goldü.'' cevabını verdi.

 'DÜNYA KUPASI'NA TALİBİZ'

2010 Dünya Kupası'nda iddialı olduklarını belirten Maradona, '' Gruplarda büyük şanssızlıklar yaşadık ama kalitemizle Dünya Kupası'na katıldığımızı düşünüyorum. Arjantin her zaman için kupada favoridir. Bizim de tek hedefimiz Dünya Kupası'nı kazanmak.'' açıklamasında bulundu.

İŞTE HAGİ'NİN O GOLÜ

www.tumspor.com

YORUMLAR 5
 • ersin keleşoğlu 8 yıl önce Şikayet Et
  BU GOLÜN AYNISI. bu golün aynısını a.bilboa ya da atmış gs oynarken )::)
  Cevapla
 • bir dost 8 yıl önce Şikayet Et
  I love you hagiii... golü atan hagi,golü yiyen ise oscar cordoba...
  Cevapla
 • macit pekseçer 8 yıl önce Şikayet Et
  pes!. cafer kazım arkadaşım ! ya çok fanatik bir fb taraftarısın ya da futboldan anlamıyon kusura bakma! ya da maradona ve biz anlamıyoruz( kalecinin önde olmasını fırsat bilip müthiş bir vuruş yapma olayı yok aslında ! her şey basit bir orta yaptım gol oldu meselesi! dikkat et şutu çeken recep değil (isviçre maçını bilen bilir :) )
  Cevapla
 • ihsancengiz 8 yıl önce Şikayet Et
  İşte ta o zaman Gs ye tranfer olacaktı ama ?. Ben o golü hatırlıyorum 94 Dünya kupasında atıldı. Eğer o gol olmasaydı Hagi galatasaraydı Rotariu ile birlikte Hagi dünya kupasında 2 gol attı fiyatı 5 milyar oldu. Rotariu Gsye geldi Hagi Barcelona ya kısmet eğer gelseymiş Gs çok destanlar yazarmış yuvası başarılı olacağı yer bizmişiz. Barcelona da yattı yattı geldi. Ama Futboldan kopmamış. Bir daha öyle oyuncu göremeyiz.
  Cevapla
 • hakan 8 yıl önce Şikayet Et
  efsane hagii. bir gs li olarak hiç unutmam hagi gs ye geldiginde bazı kulüpler özellikle ezik bahçeliler hagi şarapçının biri ama öyle güzel goller attıki ezik bahçeliler bile onu alkışlamaya başladı ha ha hu hu ha
  Cevapla