Şampiyonlar Ligi'nde 3 maçlar bu hafta

Şampiyonlar Ligi'nde 3 maçlar bu hafta

Giriş: 19 Ekim 2009 10:58 2,990 Okunma Güncelleme: 19 Ekim 2009 10:58

Şampiyonlar Ligi'nde 2009 - 2010 sezonununda üçüncü hafta maçları bu hafta oynanırken temsilcimiz Beşiktaş, B Grubu'ndaki üçüncü maçında deplasmanda Wolfsburg ile karşılaşacak. İşte haftanın programı:

B Grubu'nda mücadele eden temsilcimiz Beşiktaş, grubundaki ilk maçını İstanbul'da İngiltere temsilcisi Manchester United'la oynamış ve sahadan 1 - 0 mağlup ayrılmıştı. Beşiktaş, büyük ümitlerle gittiği Moskova'da ise CSKA Moskova'ya 2 - 1 yenildi.

Şampiyonlar Ligi'nde 8 grupta oynanan maçlarda alınan sonuçlar, grupların puan durumu ve kalan maçların programı şöyle;

A GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA
Juventus (İtalya) - Bordeaux (Fransa): 1 - 1
Maccabi Haifa (İsrail) - Bayern München (Almanya): 0 - 3

2. HAFTA
Bayern München (Almanya) - Juventus (İtalya): 0 - 0
Bordeaux (Fransa) - Maccabi Haifa (İsrail): 1 - 0

TAKIMLAR O G B M A Y P A
Bayern München 2 1 1 0 3 0 4 3
Bordeaux 2 1 1 0 2 1 4 1
Juventus 2 0 2 0 1 1 2 0
Maccabi Haifa 2 0 0 3 0 4 0 -4

KALAN MAÇLAR

21 Ekim Çarşamba
Bordeaux (Fransa) - Bayern München (Almanya)
Juventus (İtalya) - Maccabi Haifa (İsrail)

3 Kasım Salı
Bayern München (Almanya) - Bordeaux (Fransa)
Maccabi Haifa (İsrail) - Juventus (İtalya)

25 Kasım Çarşamba
Bordeaux (Fransa) - Juventus (İtalya)
Bayern München (Almanya) - Maccabi Haifa (İsrail)

8 Aralık Salı
Juventus (İtalya) - Bayern München (Almanya)
Maccabi Haifa (İsrail) - Bordeaux (Fransa)

B GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA
Beşiktaş - Manchester United (İngiltere): 0 - 1
Wolfsburg (Almanya) - CSKA Moskova (Rusya): 3 - 1

2. HAFTA
CSKA Moskova (Rusya) - Beşiktaş: 2 - 1
Manchester United (İngiltere) - Wolfsburg (Almanya): 2 - 1

TAKIMLAR O G B M A Y P A
Manchester United 2 2 0 0 3 1 6 2
Wolfsburg 2 1 0 1 4 3 3 1
CSKA Moskova 2 1 0 1 3 4 3 -1
Beşiktaş 2 0 0 2 1 3 0 -2

KALAN MAÇLAR

21 Ekim Çarşamba
Wolfsburg (Almanya) - Beşiktaş
CSKA Moskova (Rusya) - Manchester United (İngiltere)

3 Kasım Salı
Beşiktaş - Wolfsburg (Almanya)
Manchester United (İngiltere) - CSKA Moskova (Rusya)

25 Kasım Çarşamba
Manchester United (İngiltere) - Beşiktaş
CSKA Moskova (Rusya) - Wolfsburg (Almanya)

8 Aralık Salı
Beşiktaş - CSKA Moskova (Rusya)
Wolfsburg (Almanya) - Manchester United (İngiltere)

C GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA
Zürih (İsviçre) - Real Madrid (İspanya): 2 - 5
Olympique Marsilya (Fransa) - Milan (İtalya): 1 - 2

2. HAFTA
Milan (İtalya) - Zürih (İsviçre): 0 - 1
Real Madrid (İspanya) - Olympique Marsilya (Fransa): 3 - 0

TAKIMLAR O G B M A Y P A
Real Madrid 2 2 0 0 8 2 6 6
Milan 2 1 0 1 2 2 3 0
Zürih 2 1 0 1 3 5 3 -2
Olympique Marsilya 2 0 0 2 1 5 0 -4

KALAN MAÇLAR

21 Ekim Çarşamba
Real Madrid (İspanya) - Milan (İtalya)
Zürih (İsviçre) - Olympique Marsilya (Fransa)

3 Kasım Salı
Milan (İtalya) - Real Madrid (İspanya)
Olympique Marsilya (Fransa) - Zürih (İsviçre)

25 Kasım Çarşamba
Real Madrid (İspanya) - Zürih (İsviçre)
Milan (İtalya) - Olympique Marsilya (Fransa)

8 Aralık Salı
Zürih (İsviçre) - Milan (İtalya)
Olympique Marsilya (Fransa) - Real Madrid (İspanya)

D GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA
Chelsea (İngiltere) - Porto (Portekiz): 1 - 0
Atlético Madrid (İspanya) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi): 0 - 0

2. HAFTA
APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Chelsea (İngiltere): 0 - 1
Porto (Portekiz) - Atlético Madrid (İspanya): 2 - 0

TAKIMLAR O G B M A Y P A
Chelsea 2 2 0 0 2 0 6 2
Porto 2 1 0 1 2 1 3 1
APOEL 2 0 1 1 0 1 1 -1
Atlético Madrid 2 0 1 1 0 2 1 -2

KALAN MAÇLAR

21 Ekim Çarşamba
Porto (Portekiz) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)
Chelsea (İngiltere) - Atlético Madrid (İspanya)

3 Kasım Salı
APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Porto (Portekiz)
Atlético Madrid (İspanya) - Chelsea (İngiltere)

25 Kasım Çarşamba
Porto (Portekiz) - Chelsea (İngiltere)
APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi) - Atlético Madrid (İspanya)

8 Aralık Salı
Chelsea (İngiltere) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)
Atlético Madrid (İspanya) - Porto (Portekiz)

E GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA
Liverpool (İngiltere) - Debreceni (Macaristan): 1 - 0
Olympique Lyon (Fransa) - Fiorentina (İtalya): 1 - 0

2. HAFTA
Fiorentina (İtalya) - Liverpool (İngiltere): 2 - 0
Debreceni (Macaristan) - Olympique Lyon (Fransa): 0 - 4

TAKIMLAR O G B M A Y P A
Olympique Lyon 2 2 0 0 5 0 6 5
Fiorentina 2 1 0 1 2 1 3 1
Liverpool 2 1 0 1 1 2 3 -1
Debreceni 2 0 0 2 0 5 0 -5

KALAN MAÇLAR

Yarın
Debreceni (Macaristan) - Fiorentina (İtalya)
Liverpool (İngiltere) - Olympique Lyon (Fransa)

4 Kasım Çarşamba
Fiorentina (İtalya) - Debreceni (Macaristan)
Olympique Lyon (Fransa) - Liverpool (İngiltere)

24 Kasım Salı
Debreceni (Macaristan) - Liverpool (İngiltere)
Fiorentina (İtalya) - Olympique Lyon (Fransa)

9 Aralık Çarşamba
Liverpool (İngiltere) - Fiorentina (İtalya)
Olympique Lyon (Fransa) - Debreceni (Macaristan)

F GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA
İnter (İtalya) - Barcelona (İspanya): 0 - 0
Dinamo Kiev (Ukrayna) - Rubin Kazan (Rusya): 3 - 1

2. HAFTA
Rubin Kazan (Rusya) - İnter (İtalya): 1 - 1
Barcelona (İspanya) - Dinamo Kiev (Ukrayna): 2 - 0

TAKIMLAR O G B M A Y P A
Barcelona 2 1 1 0 2 0 4 2
Dinamo Kiev 2 1 0 1 3 3 3 0
İnter 2 0 2 0 1 1 2 0
Rubin Kazan 2 0 1 1 2 4 1 -2

KALAN MAÇLAR

Yarın
Barcelona (İspanya) - Rubin Kazan (Rusya)
İnter (İtalya) - Dinamo Kiev (Ukrayna)

4 Kasım Çarşamba
Rubin Kazan (Rusya) - Barcelona (İspanya)
Dinamo Kiev (Ukrayna) - İnter (İtalya)

24 Kasım Salı
Rubin Kazan (Rusya) - Dinamo Kiev (Ukrayna)
Barcelona (İspanya) - İnter (İtalya)

9 Aralık Çarşamba
İnter (İtalya) - Rubin Kazan (Rusya)
Dinamo Kiev (Ukrayna) - Barcelona (İspanya)

G GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA
Stuttgart (Almanya) - Glasgow Rangers (İskoçya): 1 - 1
Sevilla (İspanya) - Unirea Urziceni (Romanya): 2 - 0

2. HAFTA
Unirea Urziceni (Romanya) - Stuttgart (Almanya): 1 - 1
Glasgow Rangers (İskoçya) - Sevilla (İspanya): 1 - 4

TAKIMLAR O G B M A Y P A
Sevilla 2 2 0 0 6 1 6 5
Stuttgart 2 0 2 0 2 2 2 0
Unirea Urziceni 2 0 1 1 1 3 1 -2
Glasgow Rangers 2 0 1 1 2 5 1 -3

KALAN MAÇLAR

Yarın
Glasgow Rangers (İskoçya) - Unirea Urziceni (Romanya)
Stuttgart (Almanya) - Sevilla (İspanya)

4 Kasım Çarşamba
Unirea Urziceni (Romanya) - Glasgow Rangers (İskoçya)
Sevilla (İspanya) - Stuttgart (Almanya)

24 Kasım Salı
Glasgow Rangers (İskoçya) - Stuttgart (Almanya)
Unirea Urziceni (Romanya) - Sevilla (İspanya)

9 Aralık Çarşamba
Stuttgart (Almanya) - Unirea Urziceni (Romanya)
Sevilla (İspanya) - Glasgow Rangers (İskoçya)

H GRUBU

OYNANAN MAÇLAR

1. HAFTA
Olympiacos (Yunanistan) - AZ Alkmaar (Hollanda): 1 - 0
Standard Liège (Belçika) - Arsenal (İngiltere): 2 - 3

2. HAFTA
Arsenal (İngiltere) - Olympiacos (Yunanistan): 2 - 0
AZ Alkmaar (Hollanda) - Standard Liège (Belçika): 1 - 1

TAKIMLAR O G B M A Y P A
Arsenal 2 2 0 0 5 2 6 3
Olympiacos 2 1 0 1 1 2 3 -1
Standard Liège 2 0 1 1 3 4 1 -1
AZ Alkmaar 2 0 1 1 1 2 1 -1

KALAN MAÇLAR

Yarın
AZ Alkmaar (Hollanda) - Arsenal (İngiltere)
Olympiacos (Yunanistan) - Standard Liège (Belçika)

4 Kasım Çarşamba
Arsenal (İngiltere) - AZ Alkmaar (Hollanda)
Standard Liège (Belçika) - Olympiacos (Yunanistan)

24 Kasım Salı
AZ Alkmaar (Hollanda) - Olympiacos (Yunanistan)
Arsenal (İngiltere) - Standard Liège (Belçika)

9 Aralık Çarşamba
Olympiacos (Yunanistan) - Arsenal (İngiltere)
Standard Liège (Belçika) - AZ Alkmaar (Hollanda)

Kaynak: (CİHAN)

  • BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

    YORUM YAZ
  • Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır. Neleri kabul ediyorum: ip adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle pa ylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu, yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım

EN ÇOK OKUNAN

  • Yazılım: TE Bilişim>
  • Tasarım: Sanatkar Creative
  • Sistem: NETCEN Teknoloji
Nokta Elektronik Medya Ltd. Şti. Copyright © 2003-2014 Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Reklam İletişim