Orhan Şam için Galatasaray ve Trabzon kapışması

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, futbolcularından Orhan Şam'a Galatasaray ve Trabzonspor'un, Engin Baytar'a ise Trabzonspor ve Eskişehirspor'un talip olduğunu açıkladı.

Orhan Şam için Galatasaray ve Trabzon kapışması
Orhan Şam için Galatasaray ve Trabzon kapışması
GİRİŞ 19.06.2009 13:55 GÜNCELLEME 19.06.2009 13:55
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği, Medicana International Hastaneleri ile sponsorluk sözleşmesi imzaladı.

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav imza töreninde yaptığı açıklamada, Medicana International'a Gençlerbirliği'ne gösterdikleri ilgiden dolayı şükranlarını arz ettiğini ifade ederek, ''Süper Ligde iki Ankara takımı daha var. Medicana Hastaneleri ile birlikte çalışabileceğimizi onlara da ifade edeceğim'' diye konuştu.

Transferdeki son durumun ne olduğu sorulan başkan Cavcav, ''Ankara takımlarının sessiz olduğu ifade ediliyor. Türkçe'de bir laf vardır, 'Acele işe şeytan karışır' diye. Transfer dönemi 1 Eylül'de sona eriyor. Dolayısıyla daha çok zaman var. Hocamız 23 Haziran'da gelecek. 15 gün tesislerimizde kamp yapacak ve takımı tanıyacak. Bizim oyuncularımıza teklif geldiği gibi bizim de diğer takımlara kiralık verdiğimiz pekçok oyuncumuz var. Bu oyuncuları hocamıza sunacağız. Teknik ekip kadroyu gördükten sonra transferlere karar verilecek. Ankara'nın beğenisine uygun bir takım kuracağız'' dedi.

Cavcav, futbolculardan Orhan Şam'ın adının Galatasaray ile anıldığının hatırlatılarak yöneltilen bir soru üzerine, ''Evet Galatasaray'dan bir teklif var. Orhan için Trabzonspor'dan da var. Şunu söyleyebilirim ki Orhan Şam'ı kesinlikle satmıyoruz'' yanıtını verdi. 

Başkent ekibinin tecrübeli başkanı, Engin Baytar'a da Trabzonspor ile Eskişehirspor'un talip olduğunu belirterek, ''Engin'in mukavelesinde bir madde var. Engin, 2 milyon Avro getirmesi durumunda serbest kalabiliyor. Eskişehirspor da Trabzonspor da Engin'i istiyor'' diye konuştu.

Gençlerbirliği Kulübü Sağlık Kurulu Üyesi Doç. Dr. Faruk Coşkun, Gençlerbirliği'nin çok iyi bir sağlık sistemi olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:

''Sağlık merkezimiz çok iyi. Ancak sporcular ağır sakatlıklar geçirebiliyor. Hastane hizmetlerinde bir hastane ile anlaşma gerekliliği duyduk. Medicana Hastaneleri'nde bizim arzu ettiğimiz bütün ekipmanlar mevcut. Gençlerbirliği sporcularının en iyi sağlık hizmetleri alacağından eminiz. Medicana, maç sırasında tribünde veya sahada yaşanan sağlık problemlerinde de hastaneye nakil koşullarında yardımcı olacak.''

Medicana International Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bozkurt ise imza töreninde yaptığı açıklamada, Medicana olarak 20 yıldır hizmet verdiklerini, Ankara'daki hastanenin 3 yılda projelendirildiğini belirterek, şunları söyledi:

''Sporcularla yakın çalışmış bir kurumuz. Ankara'da Gençlerbirliği ile başlamak bize onur veriyor. İnşallah bu güveni boşa çıkarmayacağız.''

KAYNAK: AA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YORUMLAR 1
  • ALİ BİLGİN 10 yıl önce Şikayet Et
    ben trabzonu bilirsem bu futbolcuyu alamaz. neden alamaz onlar der 1 lira bizimkiler der 9.90 kuruş 10 kuruş için çayarlar nerede bir tantik eleman var onu alırlar misal kiki musampa bak tabata vardı beto var taneeeeeeri nasıl almassınız
    Cevapla