Teknik direktör Rausch FB kulübünde

Fenerbahçe'de 1980-82 yılları arasında futbol takımının başında teknik direktörlük yapan Alman çalıştırıcı Friedel Rausch, bugün eski kulübünü ziyaret etti.

  • GİRİŞ12.05.2008 15:15
  • GÜNCELLEME12.05.2008 15:15
Teknik direktör  Rausch FB kulübünde

Kulübün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Alman teknik adamın, kulüp başkanı Aziz Yıldırım ve eski başkan Ali Şen'in daveti üzerine bugün Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki kulüp binasına geldiği bildirildi.

Açıklamada, Rausch'un, Aziz Yıldırım, Ali Şen, genel sekreter Vedat Olcay ve İdari İşler Müdürü Serkan Acar'ın eşliğinde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı, Fenerium Mağazası ve Fenerbahçe Müzesi'ni gezdiği kaydedildi.

Alman teknik adamın, kendi dönemine göre Fenerbahçe'nin kat ettiği yolu ve yapılan değişiklikleri çok taktir ettiğini söylediği, gerek kulübün, gerekse futbol takımının gerçek anlamda dünya standartlarının çok üstüne geçtiğini belirttiği kaydedildi.


(aa)

Yorumlar1

  • abbas kamil 9 yıl önce Şikayet Et
    YAPMA YA. ALLAH cc aşkına getirecek başka adam kalmadımı ali şen komisyonmu alacak adam gibi bir teknik direktör getirin takımdada yalnızca ağabey olarak carlos kalsin bütün yabancıları gönderin carlos ağabeylik yapsın altyapıya biraz önem verelim
    Cevapla
Sonraki Haber