Mina Başaran'ın ölümüyle yıkıldı

Galatasaray'ın eski futbolcusu Sneijder’in eşi Yolanthe Cabau, sosyal medya hesabından İran'daki talihsiz uçak kazasında hayatını kaybeden Mina Başaran için taziye mesajı paylaştı.

 • GİRİŞ14.03.2018 11:30
 • GÜNCELLEME14.03.2018 12:12
Mina Başaran'ın ölümüyle yıkıldı

'Hayatımdaki en acı haberi aldım' diye başlayan mesajında Yolanthe Cabau, "Dünya tatlısı arkadaşım Mina'nın uçak kazasındaki vefatı için söyleyecek söz, acımı tarif edecek kelime bulamıyorum." ifadelerini kullandı.

İşte Yolanthe Cabau'nun Mina Başaran paylaştığı o mesaj;

"Şuan uçaktan indim ve hayatımdaki en acı haberi aldım. Dünya tatlısı arkadaşım Mina'nın uçak kazasındaki vefatı için söyleyecek söz, acımı tarif edecek kelime bulamıyorum. Şuan bu mesajı yazdığıma bile inanamıyorum. Çok sevilen, hayat dolu, melek gibi kalbi olan biricik arkadaşımdı.. Hiçbir söz ailesinin acısını dindiremez. Nurlar içinde yatsın, ışıklarla uyusun. Allah Başaran ailesine sabır ve dayanma gücü versin.. Tüm kalbim ve dualarım Mina, ailesi ve uçakta onunla beraber olan dünya güzeli arkadaşlarıyla.. Güzel Kalpli meleğim, seni çok özleyeceğim.. "

Yolanthe Cabau, Başaran Holding'in Mina Towers projesinin reklam yüzüydü.

Etiketler

Yorumlar2

 • HakanDE 3 gün önce Şikayet Et
  Kisi sevdikleriyle beraber hasrolunur. Allah ne takdir etmisse o olur, ne mutlu imanini koruyarak vuslata erene.
  Cevapla
 • Mustafa 4 gün önce Şikayet Et
  bende sehitlerimize ,arakanda bir ayda 9000 müslüman kardeşlerimizin katledilmesine,suriyedeki kardeslerimize ,filistindeki kardeşlerimizin ölümüne üzülüyorum
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Sonraki Haber