Ozan Tufan saç eleştirilerine yanıt verdi!

EURO 2016 kapsamında gerçekleştirilen Türkiye - Hırvatistan maçında saçını düzelttiği için eleştirilen Ozan Tufan, ilk kez konuştu.

Ozan Tufan saç eleştirilerine yanıt verdi!
Ozan Tufan saç eleştirilerine yanıt verdi!
GİRİŞ 17.06.2016 08:06 GÜNCELLEME 17.06.2016 08:08
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

Luka Modric’in gole dönüşen vuruşu yaptığı sırada yıldız futbolcuya doğru müdahale etmek yerine saçlarını düzelttiği için eleştirilen Ozan Tufan, ilk kez konuştu.

Ozan Tufan destek istedi!

Türkiye Milli Takım'ın Hırvatistan'a 1-0 kaybettiği maçta Luka Modric'in gol vuruşu yaptığı esnada rakibine müdahale etmek yerine saçlarını düzelttiği için eleştirilen Ozan Tufan, destek istedi.

vatan Gazetesi'nde yer alan Ali Can'ın haberine göre, Avrupa Şampiyonası'na yenilgiyle başlamanın en çok kendilerini üzdüğünü belirten genç futbolcu, saç düzeltme konusuyla ilgili Milli Takım kampında içini arkadaşlarına şu sözlerle döktü:

Ozan Tufan; "Biz burada ülkemizi temsil ediyoruz. Hepimiz bu bayrak için mücadele veriyoruz. Tek bir amacımız var; maçlarımızı kazanıp ülke insanımıza bir nebze olsun mutluluk yaşatmak. Milli Takım'da takım ayrımcılığı olmaz, burada herkes kırmızı-beyazdır. Bu yüzden bir mağlubiyeti bir oyuncuya bağlamak ne derece doğrudur?"

Sözlerine devam eden Tufan; "Hırvatistan maçındaki talihsiz mağlubiyetten sonra benim üzerimden sürekli eleştiride bulunmak kimseye bir şey kazandırmaz. Böyle olunca sadece benim değil Milli Takım'daki arkadaşlarımın da özgüveni kırılıyor. Yaşanan mağlubiyet sonrası kimse bizden fazla üzülmemiştir. Turnuvaya kötü bir sonuçla başlamak hepimizi yıktı. Kazanmayı çok istiyorduk çünkü. Açıkçası saniyelik bir durumda da benim saçımı düzeltmem nasıl oluyor da bir hata gibi gözüküp tüm Türkiye’nin gündemine gelip maçın da önüne geçebiliyor? Daha hiçbir şey bitmedi. Grupta oynayacağımız iki tane çok önemli maçımız var. Eleştiren olduğu gibi ciddi manada destek mesajları da aldım. Tekrar söylüyorum, bizleri şu takımda oynuyor diye ayırmayın. Hepimizin, tüm milli oyuncuların herkesin desteğine ihtiyacı var." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR 3
 • Murat 2 yıl önce Şikayet Et
  Sacini kez, ve oyna
  Cevapla
 • VELHASIL 2 yıl önce Şikayet Et
  Ben olsam inadına saçımı kazıttırırım.
  Cevapla
 • mustafa 2 yıl önce Şikayet Et
  sen önce göbeğini erit
  Cevapla