"Gaziantep Büyükşehir Belediyespor keyif verecek"

Kulüp Başkanı Osman Toprak: "Genç, dinamik ve rakibin üstüne giden bir takım oluşturduk. İnşallah yeni sezonda izleyenlere keyif veren bir futbol ortaya koyacağız"

"Gaziantep Büyükşehir Belediyespor keyif verecek"
"Gaziantep Büyükşehir Belediyespor keyif verecek"
GİRİŞ 04.08.2015 14:28 GÜNCELLEME 04.08.2015 14:28

PTT 1. Lig ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un başkanı Osman Toprak, yeni sezonda izleyenlere keyif veren bir futbol ortaya koyacaklarını söyledi.

Toprak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, mavi-beyazlı takımın 3. etap kamp çalışmalarını Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesislerinde sürdürdüğünü belirtti. 

Buradaki hazırlıkların hafta sonu tamamlanacağını hatırlatan Toprak, "Çalışmalarımıza daha sonra kentte devam edeceğiz. Genç, dinamik ve rakibin üstüne giden bir takım oluşturduk. İnşallah yeni sezonda izleyenlere keyif veren bir futbol ortaya koyacağız" dedi. 

Transfer çalışmalarını büyük ölçüde tamamladıklarını dile getiren Toprak, bir forvet ve 10 numara pozisyonunda oynayacak bir futbolcuyu kadroya katacaklarını kaydetti. 

Toprak, prensip anlaşmasına vardıkları ancak henüz resmi sözleşme imzalanmayan Kamerunlu oyuncu Joseph Boum'un hafta sonu Türkiye'ye geleceğini sözlerine ekledi. 

KAYNAK: AA
YAZDIR