Şansal Büyüka'dan Aykut Kocaman iddiası

Aykut Kocaman'ın Konyaspor'daki geleceğiyle ilgili olarak Şansal Büyüka önemli bir iddiada bulundu.

Şansal Büyüka'dan Aykut Kocaman iddiası
Şansal Büyüka'dan Aykut Kocaman iddiası
GİRİŞ 12.03.2017 23:28 GÜNCELLEME 12.03.2017 23:59

Aykut Kocaman için Şansal Büyüka'nın iddiası! Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın sezon sonunda Fenerbahçe'nin başına geçeceği ciddi şekilde konuşulurken, önemli bir iddaa gündeme geldi.

Yayıncı kuruluşta yayınlanan Maraton programının moderatörü Şansal Büyüka, Aykut Kocaman'ın Konyaspor'daki geleceğiyle ilgili olarak önemli ifadeler kullandı.

"AYKUT KOCAMAN GİTMEK İYİ ŞEKİLDE İSTERSE UĞURLARIZ"

Şansal Büyüka, Aykut Kocaman'ın geleceği hakkında Konyaspor Başkanı Ahmet Şan ile konuştuğunu söyledi. Büyüka, "Ahmet Şan, Aykut Kocaman ile 2017-2018 sezonu sonuna kadar sözleşmeleri olduğunu söyledi. Ancak başkan 'Aykut Kocaman'ın geleceğiyle ilgili henüz bir görüşme yapmadık. Önümüzdeki günlerde konuşacağız. Aykut Kocaman, Konyaspor tarihinde önemli başarılara imza atmış biri. Eğer Aykut Kocaman gitmek isterse, onu en iyi şekilde uğurlarız' şeklinde konuştu" diyerek yeşil-beyazlı camiayla ilgili önemli bilgi aktardı.

Konyaspor'da başkan Ahmet Şan, kongrenin ardından teknik direktör Aykut Kocaman ile görüşme yapacak.

ETİKETLER
fenernahçe
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • KARTAL 1 yıl önce Şikayet Et
    Zaten bir an öce Konya yı bırakıp gitsin fenere. Gitmek için Konya yı ne hale getirdi. Başakşehir e verdi maçı. Kovun gitsin.
    Cevapla