Ünlülerden 'Güçlü Türkiye için evet' kampanyası

Anayasa değişikliğine dair nisan ayında yapılacak referandum için futbol dünyasının yıldızları, "Güçlü bir Türkiye için EVET" kampanyası başlattı.

GİRİŞ 25.01.2017 00:26 GÜNCELLEME 25.01.2017 02:11

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, anayasa değişikliği referandumuna ilişkin sosyal medya üzerinden 'Güçlü Türkiye için evet' kampanyası başlattı.

DİLMEN BAŞLATTI

Ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, sosyal medya hesabından yayınladığı videoda, "Vatanımız, ülkemiz çok zorlu bir süreçten geçiyor, adeta bir İstiklal Savaşı. Güçlü bir Türkiye istiyoruz. Güçlü bir Türkiye için evet ben de varım." ifadelerini kullandı.

Dilmen, videosunun sonunda A Milli Futbol Takımı'nın kaptanı Arda Turan'a da "Sevgili Arda sen de var mısın?" sorusunu yöneltti.

ARDA CEVAP VERDİ

Kariyerini Barcelona'da sürdüren Arda da çektiği videoda "Rıdvan hocam çağrını aldım. Güçlü bir Türkiye için ben de varım. Burak Yılmaz sen de var mısın kardeşim?" diyerek Burak Yılmaz'a da kampanyaya dahil olma çağrısında bulundu.

BURAK'TAN MURAT BOZ'A!

Çin'in Beijing Guoan takımının formasını giyen Burak Yılmaz da bu çağrıyı geciktirmeden, "Arda kardeşim çağrını aldım. Güçlü bir Türkiye için ben de varım. Murat Boz kardeşim sen de var mısın?" videosuyla yanıtladı.

Ünlü şarkıcı Murat Boz ise "Burak selam, çağrını aldım. Güçlü bir Türkiye için ben de varım. Abdülkadir sen de var mısın?" videosunun paylaşarak, arkadaşına çağrı yaptı.

Kampanya, ünlü isimlerin katılımıyla devam ediyor.

YAZDIR
YORUMLAR 141
 • Zeynep 1 yıl önce Şikayet Et
  İyi bir türkiye için evet diyorum sonuna kadar
  Cevapla
 • ömer 1 yıl önce Şikayet Et
  600 vekil 18 yaşa hayır hayır
  Cevapla
 • Mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  550 az 600 vekile evet 18 yaşında vekile evet Sonradan tc. Vatandaşı olana Cumhurbaşkanlığını evet.
  Cevapla
 • ismail 1 yıl önce Şikayet Et
  türkiyenin selameti ve CHP,ihanetinde kurtulmak için bende evet diyorum
  Cevapla
 • fatih saklı 1 yıl önce Şikayet Et
  Güçlü bir Türkiye için evet
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle