Caner: Sonunda sevdiğim, aşık olduğum kadınlayım

Caner Erkin uzun süre magazin gündemini meşgul eden haberleri doğrulayan fotoğraf paylaştı ve Şükran Ovalı'ya aşkını ilan etti.

 • GİRİŞ02.08.2016 17:12
 • GÜNCELLEME02.08.2016 17:12
Caner: Sonunda sevdiğim, aşık olduğum kadınlayım

Inter’de forma giyen milli futbolcu Caner Erkin, son günlerde spor ve magazin gündemini meşgul eden Şükran Ovalı ile olan ilişkisini resmen duyurdu.

Bir dönem, eski eşi Asena Atalay ile gündemden düşmeyen Caner, oyuncu ve manken Şükran Ovalı’ya çok aşık olduğunu belirtti.

Caner’in Instagram’dan yaptığı açıklama şöyle;

“Son zamanlarda hakkımda çıkan haberlere sessiz kaldım. Söz konusu olan hislerimdi, siz de hak verirsiniz ki hassas bir konu. Evet uzun zamandır dilediğim, beklediğim şeyi yaşıyorum o yüzden çok mutluyum… Sonunda sevdiğim, aşık olduğum kadınlayım. Bana inandığı için şanslıyım ve heyecanlıyım. Hayatımı onunla geçirmek istiyorum. Ortada bir yalan yok. İlişkimiz yoktu. Ama şimdi var. Bu süreçte birbirimizi tanıyıp mutlu olmak istiyoruz. Herkesin saygı gösterip, hassas davranmasını bekliyorum…”

Etiketler

Yorumlar4

 • alper 1 yıl önce Şikayet Et
  bizene canerin sevgilisinden derdimiz kalmadı dimi
  Cevapla
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Memleketin derdi bitti , Caner'in derdine mi sıra geldi. Vatana sahip çıkın vatana, başka şeylere sonra sahip çıkarsınız, vatanı olmayanın başka hiçbirşeyi olmaz
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • naparsanz yapin 1 yıl önce Şikayet Et
  bize ne la
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • Şerif 1 yıl önce Şikayet Et
  Hele sonunda aklın başına gelmiş. Geç de olsa Galatasaraylı
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Sonraki Haber