Rıdvan Dilmen: Galatasaray bitmiş

Ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Galatasaraylı futbolcuların mental olarak çöktüğünü söyledi.

 • GİRİŞ29.02.2016 01:37
 • GÜNCELLEME29.02.2016 05:11
Rıdvan Dilmen: Galatasaray bitmiş

Erken yarıştan kopan Galatasaray’da, kariyeri büyük olan Mustafa Denizli'nin yıprandığını ifade eden DilmenMustafa Denizli’nin başarısız bir görüntü sergilediğini ifade etti.
 
İşte Dilmen'in sözleri:
 
''Reytingi çok yüksek bir kulüpten bahsediyoruz; ama reytingi düşmüştür. Çok erken kopmuştur şampiyonluk yarışından. Teknik direktörlerin, oyucuların Osmanlı maçından sonra ümidi bitmişti. OYuncular, camia ve taraftar çok üzgün. Birçok arkadaşım var Galatasaraylı çok üzgünler, maçlarla alakaları yok.
 
Galatasaray kulüp olarak bir hamle yaptı. Teknik direktör değişikliği yaptı. Kötüye gitti. Üstüne Burak, Avrupa ve taraftar tepkileri derken çözülme başladı. Kupada Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın gelme ihtimali var. Orası garanti değil. Torku Konyaspor başarısı var. Başakşehir mucizesi var. Muslera’sından öndeki Umut’a kadar vasatı aşan oyuncu yoktu.
 
1-0'dan sonra reaksiyon vermiyorsanız beyin olarak bitmişsiniz demektir. Puan farkı 17. Bir sezona havlu atmışlar erkenden. Antrenör değişikliğnden çok fayda gelmemiş Galatasaray’da. Mustafa Denizli’nin kaiyerine saygı duyuyorum, üzülüyorum da. Mustafa hoca yıprandı. Beklentilerimizin altında kaldı. Muslera iyi sezon geçirmiyor. Evet Umut kötü oynuyor. Mali problemlerden dolayı Burak gitmiş. Peki antrenör? Eleştirmek çok kolay. Geniş bakmak lazım.''

Yorumlar5

 • TÜRK 1 yıl önce Şikayet Et
  Adalet tecelli ediyor diyen vatandaş işine gelmez ama biliyorsundur Aziz efendi mahkemede beraat etsin hapis yatmasın diye bu ülkede kanun değiştiğini? 2. si UEFA nın Şİke yaptığınızı kabul edip size ceza verip uyguladığını , biz alınmazsak mali kriterlerden alınmayın sizin gibi şeref ve haysiyetten uzak işler yüzünden değil emek hızsızları sizi kendinizi kandırmayın o yaraya merhem olacak ilaç yok bu dünyada kabullenin oturun oturduğunuz yere!
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Vatandas 1 yıl önce Şikayet Et
  FenerBahçeyi Avrupada karalayan dilekçelerin altına imza atan Galatasaraylılar görüyorsunuz dimi satılmış savcının peşinden gidince ne hale geldiniz şimdi Gs'yi avrupaya almıyorlar demekki adalet er yada geç tecelli ediyormuş.
  Cevapla
 • Herr 1 yıl önce Şikayet Et
  Her cıkışın bir inişi vardir, bu düşüş elbette birgün diğer takımlarada geleçekm
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • OsmanlıTorunu 1 yıl önce Şikayet Et
  beter ol gs !
  Cevapla Toplam 9 beğeni
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  kina yak tam olur
  Toplam 7 beğeni
Sonraki Haber