'Hem Telles hem Aboubakar ile konuştum ama...'

Porto Teknik Direktörü Sergio Conceiçao, Beşiktaş ile Şampiyonlar Ligi'nde oynayacakları mücadele öncesinde açıklamalarda bulundu.

'Hem Telles hem Aboubakar ile konuştum ama...'
'Hem Telles hem Aboubakar ile konuştum ama...'
GİRİŞ 12.09.2017 20:20 GÜNCELLEME 12.09.2017 20:33

Grubu değerlendiren ve Beşiktaş maçının önemini vurgulayan Conceiçao, "Gruptaki takımlar birbirine çok yakın, zor bir grup. Her takım lider olabileceği gibi, gruptan çıkamayabilir. Elimizden geleni yaparak bütün puanları kazanmak istiyoruz. Evimizdeki maçlar bu açıdan çok önemli. Beşiktaş maçına da bu yüzden önem veriyoruz" dedi.

"ABOUBAKAR'IN OYNAMASINI İSTERDİM"

Pereira ve Aboubakar'ın oynayamayacağını kaydeden teknik adam, "Takımda bu maça çıkmadan önce 2 önemli eksiğimiz var. Maxi Pereria ve Aboubakar. Bu iki oyuncudan faydalanamayacağız. Her ikisi de önemli oyuncular. Bunlar futbolun içinde var. Bütün oyuncularıma güveniyorum" ifadelerini kullandı.

"OYUNCULAR YARDIM EDERSE, HER ALANDA BAŞARILI OLURUZ"

Forvette eksikleri olduğu yönünde bir soru yöneltilen Conceiçao, "Transfer dönemi kapandı ancak, Porto olarak birçok bölgede, birçok iyi oyuncuya sahibiz. Bu oyuncular ellerinden geleni yaparak birbirlerine yardımcı olursa, her alanda başarılı oluruz. Bu durumda bir sorun yaşayacağımızı düşünmüyorum" diye konuştu.

"TELLES VE ABOUBAKAR İLE KONUŞTUM"

Daha önce Türkiye'de oynamış Telles ve Aboubakar ile konuşup konuşmadığı sorulan çalıştırıcı, "Hem Alex Telles, hem de Aboubakar ile konuştum, ancak onlardan bilgi almadım. Türk futbolunu ben de yakından biliyorum. Türk futbolu, gelişmekte olan bir futbol. Beşiktaş'ın analizini yaptık, taktikleri biliyorum. Ayrı bir çalışma yapmadık. Oyuncuları iyi biliyorum ama, herhangi bir oyuncudan çekiniyorum demek istemem. Bazı oyunculara önlem alacağız." cevabını verdi.

YORUMLAR 3
 • Belcika Cenk 9 ay önce Şikayet Et
  Turk futbolu milyonlarca euro harcayarak on yillardir, hala gelismekteyse vay bizim halimize :-)
  Cevapla
 • hakan 9 ay önce Şikayet Et
  sorumluluğu olmayan yönetici; yani kulübü iyi yönetme sonra da arkanı dön ve git. hiç bir zararı yok yöneticilere. başkasının parası ile reklam yap. sonuç gelişmekte olan futbol. ne yapılması lazım, yönetici borçlandırdığı kadar sorumlu olsun. bakalım yönetime aday çıkar mı veya bu kadar hoyrat paralar harcanır mı?
  Cevapla
 • Camlica 9 ay önce Şikayet Et
  Cenk kardesim gelismek Bu gelenlerle olmaz bunlar Dominik toplamaya gelmis bence cözüm bu paralarin yarisi alt yapiya sabir ile ve reklamdan uzak harcansa eminim Bizdede cokkkk sey degisir buna tecrübeli yöneticilerden baslamak lazim
  Cevapla