F.Bahçe'den Koeman'a yeni sözleşme! - YAZDIR

Fenerbahçe'de Erwin Koeman göreve devam edecek! Phillip Cocu'nun ardından idareten takımı yöneten Koeman''ın 175 bin euro olan yeni maaşına zam yapılacak.

  • GİRİŞ15.11.2018 09:41
  • GÜNCELLEME15.11.2018 14:50


Fenerbahçe'de Erwin Koeman'ın mukavelesi hazır. Hollandalı çalıştırıcı ile sezon sonuna kadar yeni sözleşme imzalanacak.

EĞER BAŞARILI OLURSA; GELECEK SEZON...

Başarı kriteri takımın Şampiyonlar Ligi'ne kalması olarak belirlendi. Eğer bu sezon hedefl enen başarılar yakalanırsa Koeman'la önümüzdeki sezon da devam edilecek.

MAAŞI 475 BİN EUROYA ÇEKİLECEK

175 bin euroya çalışan 57 yaşındaki antrenör, yeni mukaveleyle gelirini 475 bin euroya çekecek. Bu ücret, Cocu'nun kazancının yarısı bile değil.

OLACAKLARI HİSSETMİŞ GİBİ

Cocu'nun görevine son verilince Koeman'ın da görevi bırakması beklendi ancak bu gelişme gerçekleşmedi. Hollandalı çalıştırıcının ağabeyi Ronald, Hollanda Milli Takımı'nın başına geçince, "Ronald'la Hollanda'ya dahil olmamız gerçekçi değil. Tek başıma birinci adam olmayı planlıyorum. Kardeşimle uzun süre çalıştım. İngiltere'de de harika deneyimlerimiz oldu. Tercihim yurt dışında takım çalıştırmak" sözlerini kullanmıştı.