Albayrak ile Terim yan yana gelmiyor! - YAZDIR

Galatasaray camiasının önde gelen isimlerinden Abdurrahim Albayrak ile Fatih Terim'in uzun zamandır objektiflere yan yana poz vermemesi tartışma konusu oldu.

  • GİRİŞ09.02.2018 11:20
  • GÜNCELLEME09.02.2018 11:20

Sarı-kırmızılı takımda Mustafa Cengiz'in başkanlık koltuğunu devralmasının ardından Galatasaray Sportif AŞ'de de görev değişimleri yaşanmıştı. Taraftarların da büyük sempati duyduğu Abdurrahim Albayrak Galatasaray Sportif AŞ yönetim kurulu üyeliğine seçilirken, Burak Elmas da yönetim kuruluna seçilen bir diğer isim olmuştu.

OCAK AYINDAN BERİ YAN YANA GÖRÜNTÜ VERMEDİLER

24 Ocak'ta KAP'a yapılan açıklamayla resmen Galatasaray'daki görevine başlayan Abdurrahim Albayrak'ın bu tarihten sonra büyük sevgi duyduğu Fatih Terim'le aynı kareye girmemesi ise merak konusu oldu. Albayrak daha önce Florya'da, Terim'in olduğu ortamlarda ve hatta takım otobüsünde tecrübeli teknik adamla sürekli objektiflere poz veriyordu.

NDIAYE TRANSFERİYLE İLGİLİ YAPTIĞI AÇIKLAMA SORUN OLMADIĞNIN GÖSTERGESİ

Abdurrahim Albayrak ile Fatih Terim arasında sorun olduğunu ise söylemek şu an için mümkün gözükmüyor çünkü Albayrak, Ndiaye transferiyle ilgili basın mensuplarına yaptığı açıklamada "Ndiaye ile ilgili bir tecrübe kazandım. Dün akşam Fatih hoca bir baba gibi konuştu. Hayran kaldım. Müthiş bir konuşma yaptı. Ndiaye gitmek istediğini, teklifin cazip olduğunu söyledi. Hoca da bir baba şefkatiyle 'Bizim sana ihtiyacımız var ama madem öyle git, dinlen ailenle beraber istirahat et. Kafanı dinle, seni hazır görmüyorum' dedi. Dün akşam Fatih hocadan bir şey daha öğrendim" ifadelerini kullanmış ve Terim'e olan hayranlığını bir kez daha dile getirmişti.