F.Bahçe camiasını yıkan ölüm! - YAZDIR

Fenerbahçe yönetim kurulu üyesi Mehmet Tahir Sarıoğlu, bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti

  • GİRİŞ05.02.2018 16:30
  • GÜNCELLEME05.02.2018 20:50

İşte kulüpten yapılan açıklama:

Kulübümüzün Yönetim Kurulu Üyelerinden Sayın Mehmet Tahir Sarıoğlu’nu bir süredir tedavi gördüğü hastalığı nedeniyle kaybettiğimiz haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

 

 

Yöneticimiz Mehmet Tahir Sarıoğlu’na Allah'tan rahmet; Sarıoğlu Ailesi, sevenleri ve tüm Fenerbahçe Camiası'na başsağlığı dileriz.

TFF VE G.SARAY'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Galatasaray Kulübü, Fenerbahçe Kulübünün vefat eden yönetim kurulu üyesi Mehmet Tahir Sarıoğlu için başsağlığı mesajı yayımladı.

TFF'nin internet sitesinden yapılan açıklamada, Sarıoğlu'nun vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenildiği aktarılarak, "Merhum Mehmet Tahir Sarıoğlu'na Allah'tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve Fenerbahçe camiasına başsağlığı dileriz." denildi.

Galatasaray Kulübünün yayımladığı başsağlığı mesajında ise, "Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tahir Sarıoğlu'nun vefat haberini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve Fenerbahçe Kulübüne başsağlığı dileriz." ifadelerine yer verildi.