Moskova takımları F.Bahçe'ye karşı birleşti! - YAZDIR

Moskova'da, UEFA Avrupa Ligi'nde yarın Lokomotiv Moskova ile Fenerbahçe arasında oynanacak son 32 turu rövanş maçının heyecanı yaşanıyor.

  • GİRİŞ24.02.2016 15:49
  • GÜNCELLEME25.02.2016 08:38

Ülkenin en önemli futbol takımlarının bulunduğu ve yaklaşık 12 milyon nüfusa sahip şehirde futbol önemli bir yer tutuyor. Moskova'daki futbol takımları arasında, Avrupa kupalarında bu sezon sadece Lokomotiv Moskova yoluna devam ediyor. Bu yüzden Moskovalı taraftarlar için maçın önemi daha da artıyor.

Moskova'nın diğer takımları da Lokomotiv'i destekliyor


Başkentteki diğer futbol takımlarının taraftarlarının da Fenerbahçe karşısında ilk maçı 2-0 kaybeden Lokomotiv Moskova'ya destek vereceği öğrenildi. Maçın biletleri 700 ila 15 bin ruble arasında (30 ila 600 lira) değişirken, Lokomotiv Moskova taraftarlarının maça ilgi gösterdiği belirtildi. Moskovalı diğer futbolseverlerin de Lokomotiv Moskova'ya destek vermek için biletlere yoğun talepte bulunduğu bildirildi.

Bu arada, karşılaşmanın oynanacağı Lokomotiv Stadı'nın çeşitli yerlerine aralarında Fenerbahçeli Luis Nani'nin de yer aldığı fotoğraflar asılarak, futbolseverler maça davet edildi.