Boşnaklar şaştı kaldı! Terim'in maaşı...

Bosna Hersek Futbol Federasyonu'nun aylık 15 bin euro karşılığı çalışan Bazdereviç'in yerine aylık 291 bin euroya çalışan Terim'e teklifi Boşnakları da şaşırttı.

Boşnaklar şaştı kaldı! Terim'in maaşı...
Boşnaklar şaştı kaldı! Terim'in maaşı...
GİRİŞ 08.12.2017 11:39 GÜNCELLEME 08.12.2017 11:39
Bu Habere 14 Yorum Yapılmış

2013 yılında Türkiye Futbol Federasyonu ile yıllık 3.5 milyon euro garanti para karşılığı 5+2 yıllık sözleşme imzalayan Fatih Terim'e bütçesi yok denecek kadar az olan Bosna Hersek Milli Takımı Teknik Direktörlüğü için gelen teklif Bosna da heyecanın yanı sıra şaşkınlığa da neden oldu.

Bir süredir Mehmed Bazdereviç'den boşalan milli takım teknik patronluğu için arayış içinde olan Bosna Futbol Federasyonu'nun, en son aylık 15 bin euora maaş verdiği koltuk için yıllık 3.5 milyon euro (aylık 291 euro) garanti para kazanan Terim'e teklif getirmesi Boşnakları şaşırttı...

Bosna Hersek Federasyonu'nun, milli takım teknik direktörüğü bütçesi ile talip olunan Terim'in bütçesi arasında ciddi farklar olması bu anlaşmanın mali açıdan çok zor olduğunu gözler önüne serdi.

Taraflar bir gün önceki görüşmenin ardından birbirlerine teklifler yaptıklarını ve düşüneceklerini ifade etmelerine karşılık, teklifin maliyeti ve bütçesi anlamında bir bilgi vermediler. (Sporx)

YAZDIR
YORUMLAR 14
 • Fer 1 yıl önce Şikayet Et
  Kıskanmayın adamı... Para çekiyor adamı o naapsın.
  Cevapla
 • yoldaş 1 yıl önce Şikayet Et
  terimefendi gitmez, bi kilo bostan yan gel osman misali tazminat alıyor. teklifi kabul etse tazminatı yanar akıllı fakat metanetsiz biri vesselam
  Cevapla
 • Kenan 1 yıl önce Şikayet Et
  bi cacik olmaz
  Cevapla
 • ziya can 1 yıl önce Şikayet Et
  bu kibirli paragöz sizi dünya şampiyonuda yapsa emeğinize paranıza yazık...
  Cevapla
 • ali 1 yıl önce Şikayet Et
  3.5 milyon Euro ile yeni bir bosna yaratırsiniz. Yazık o paraya.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle