TFF'nin gizli planı! Yeniden...

Türkiye Futbol Federasyonu Lucescu'dan umduğunu bulamayınca yeniden Şenol Güneş defterini açtı.

TFF'nin gizli planı! Yeniden...
TFF'nin gizli planı! Yeniden...
GİRİŞ 11.11.2017 13:04 GÜNCELLEME 11.11.2017 13:04
Bu Habere 13 Yorum Yapılmış

Rumen hocanın tutarsızlıkları ve İzlanda maçındaki hataları yüzünden rahatsız olan federasyonun gayri resmi şekilde Şenol Güneş'le yeniden temasa geçtiği ve Haziran'da Ay-Yıldızlı takımın başına geçmek için temaslar yürüttüğü bildirildi.

Akşam Gazetesi'nin özel haberine göre, Bu görüşmelerden haberdar olan Beşiktaş yönetiminin de büyük rahatsızlık duyduğu öğrenildi. Caner-Talisca kavgasından sonra bazı uygulamalardan rahatsız olan Şenol Güneş'in yardımcı hoca alınmasının gündeme gelmesi sonrası basın toplantısında, "Yanıma değil, yerime hoca baksınlar" diyerek mesaj verdiği iddia edildi.

ÖNCE BEŞİKTAŞ'LA GÖRÜŞMELİ

Beşiktaş yönetimi ise şimdilik beklemeyi tercih ediyor. Geçtiğimiz sezon sonunda Şenol Güneş'in 1+1 yıllık opsiyonu kullanma kararı alan yönetim, milli takıma gitmesine izin vermemişti. Siyah-Beyazlılar'ın Şenol Güneş ile yaptığı yeni anlaşmanın ise çok ciddi bağlayıcı özelliği bulunmadığı öğrenildi. Güneş'in mukavelesinde tıpkı Talisca'da olduğu gibi başka teklifler gelmesi halinde öncelikle Beşiktaş'la görüşme şartı var ancak Siyah-Beyazlı yönetim, TFF'nin önerdiği ücreti vermeye yanaşmazsa Güneş gidebilir.

BILIC'İN GERİ DÖNME İHTİMALİ %1

Siyah-Beyazlı kulüpte bu sezon 3. yılını dolduran Şenol Güneş'in de düşüncesinin ayrılıktan yana olduğu öne sürülüyor. Güneş bu sezon da takımı şampiyon yapıp, Beşiktaş'ın tarihine geçtikten sonra başka heyecanlar peşinde koşmak niyetinde. Beşiktaş yönetiminin ise şu anda Güneş'e alternatif bir arayışı yok. West Ham'dan ayrılan Bilic'in geri dönme ihtimaline ise yöneticiler çok fazla ihtimal vermiyor. İkinci Slaven Bilic döneminin başlama ihtimalini %1 olarak niteliyorlar.

YORUMLAR 13
 • sabri 11 ay önce Şikayet Et
  Aklım almıyor MİLLİTAKIMIN başında YABANCI antranör takım milli oluyor yok öyle birşey YILMAZ VURAL getirilse dahada başarılı olurduk.
  Cevapla
 • ferhat s 11 ay önce Şikayet Et
  su an kim gelirse gelsin sonuc deyismez. . ikide bir calistirici deyistirmek bir fayda saglamaz aksine zarar veriyor. ilk önce kendi dünya yildizi sananlarin kicina tekmeyi atacaksin . bize gereken genc ve AC futbolcu lazim ve basarida zamanla gelir.
  Cevapla
 • Atsız 11 ay önce Şikayet Et
  Fatih hoca disiplinli bir çalıştırıcı. Bazı dengesiz artistler adamı harcadı. Parayı gören başka ülkelerde şımardı. Bizim millî takım eskiden mücadeleci, disiplinli ve vatan sevdalılarıydı. O formayı giyen bütün Türkiye yi temsil ediyor.
  Cevapla
 • Halis 11 ay önce Şikayet Et
  Bence Şenol Güneş’i de Beşiktaş’ı da rahat bırakın eğer hoca beşiktaştan ayrılacaksa Fenerbahçe ye gitmesi taraftarıyım
  Cevapla
 • OttoMan 11 ay önce Şikayet Et
  Sorun Hocada değil kardeşim. Sistem bozuk sistem
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle