Fatih Terim'in tazminatında flaş gelişme!

Türkiye Futbol Federasyonu ile Fatih Terim arasındaki tazminat krizinde 2. perde başladı.

 • GİRİŞ17.10.2017 10:59
 • GÜNCELLEME17.10.2017 11:05
Fatih Terim'in tazminatında flaş gelişme!

Federasyon yönetiminin 26 Temmuz tarihinde A Milli Takım'daki görevine son verdiği Terim, 1 yıllık maaşının karşılığı olan 3.5 milyon Euro için ikinci ihtarnameyi gönderdi, paranın ödenmesini bir kez daha talep etti. 

TFF yönetiminin ise Türkiye eski Futbol Direktörü Terim'e tazminat ya da bir yıllık maaşını ödeme gibi bir niyeti yok. Federasyon içinde "Mahkeme yoluna giderse gitsin" düşüncesi hakim. Terim'in mahkeme yoluna başvurması durumunda alacağını tazmin etme ihtimali bulunuyor. 

İLK İHTARNAMEYİ EYLÜL AYINDA ÇEKMİŞTİ

Terim, Futbol Federasyonu'na konuyla ilgili ilk ihtarnameyi ise eylül ayında çekmişti. Bitime 16 ay kala görevine son verilen tecrübeli hoca sözleşmeye göre kalan alacaklarını talep etseydi 4.66 milyon Euro almaya hak kazanacaktı. 1 yıllık alacağı için ihtar çeken Terim, 3.5 milyon Euro yani 15 milyon TL istiyor.  (Habertürk)

Etiketler

Yorumlar81

 • Kahraman 4 ay önce Şikayet Et
  Yazıklar olsun HARAM zıkkım olsun İNŞALLAH ne dyim artık bilemiyorum bu fedarasyona bu başkana bu hocaya bu futbolculara..? İnsanlar akşama kadar üç kuruşa çalıştır sen günde 40 milyardan fazla para al sonra bde smdi 15 tirilyon işte. Sorsan hepsi vatan sever yazıklar olsun..!
  Cevapla
 • turkuvazi 4 ay önce Şikayet Et
  bunun serefi parayla ölçülü gayri verin rezile parasini ulkede durmaz gider bari. alacagina karşılık ne kazandırdın bunu kimse sormuyor mu bu herife? bunu milli sözcüğünü taşiyan bir kurumun başina getirenler utansin.
  Cevapla
 • malatyalı 4 ay önce Şikayet Et
  parasını verin vatandaşlıktan çıkarın
  Cevapla
 • bay x 4 ay önce Şikayet Et
  vay babam vay
  Cevapla
 • Görüntü 4 ay önce Şikayet Et
  Yıldırım Demirören ödesin
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber