Lucescu ile Şenol Güneş arasında kriz!

Milli maçlar öncesi ligdeki teknik adamlarla iletişime geçen Mircea Lucescu'nun, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'le irtibat kurmadığı belirtildi.

Lucescu ile Şenol Güneş arasında kriz!
Lucescu ile Şenol Güneş arasında kriz!
GİRİŞ 03.10.2017 10:43 GÜNCELLEME 03.10.2017 10:43
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

İzlanda ve Finlandiya ile oynanacak maçlar için kılı kırk yaran ve en iyi kadroyu kurmak için çaba gösteren A Milli Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Şenol Güneş arasındaki soğukluk bir türlü dinmedi.

Milliyet'te yer alan habere göre iyi bir kadro kurmak için her teknik direktör ile görüşen, takıma almayı düşündüğü her futbolcuyla konuşan Rumen teknik adamın sadece Güneş ile irtibata geçmediği ortaya çıktı.

Göreve gelmesinin ardından her kulüple diyaloğa girmek için çaba gösteren Lucescu, Beşiktaş'ın maçını izlemek stada gitmiş, bunun ardından da Şenol Hoca, tecrübeli teknik adamı uzun süre bekletmişti. Güneş'in bu tavrını unutmayan ay-yıldızlı ekibin patronu, Güneş'i hiç arayıp sormadı.

Ersun Yanal ile arası iyi

Lucescu'nun en çok konuşup, fikir almaktan zevk aldığı isim ise Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal. Tecrübeli çalıştırıcıdan birçok konuda bilgi alan ve öğrencilerinin durumu hakkında fikir sahibi olan Rumen çalıştırıcının, bu diyaloglar sonrasında Volkan Şen'i almaya karar verdiği öğrenildi.

YORUMLAR 1
  • Fırtına 11 ay önce Şikayet Et
    Ya hu,içi geçmiş volkanı teklif edeceğine Abdul Kadiri niye önermez bu E.Yanal...
    Cevapla