Lucescu-Terim görüşmesinde flaş gelişme!

A Milli Takım'da Fatih Terim'in ardından göreve getirilen Rumen hoca Mircea Lucescu, Terim ile görüşmek istemişti ancak söz konusu görüşme iptal edildi.

 • GİRİŞ17.08.2017 16:12
 • GÜNCELLEME17.08.2017 16:14
Lucescu-Terim görüşmesinde flaş gelişme!

Milli Takım teknik direktörü Mircea Lucescu, Süper Lig’de görev yapan takımların bazılarının hocaları ile temasa geçtikten sonra görevi devraldığı Fatih Terim ile de görüşmek istemiş ve randevu talep etmişti.

Bodrum’da tatilini sürdüren Fatih Terim ise Lucescu’nun bu talebini hemen cevaplamış ve kendisinin de talebi ile ikili Bodrum’da baş başa görüşme kararı almıştı.

Türk Futbol’un haberine göre; Ancak bugün gerçekleşmesi planlanan görüşme, son anda Mircea Lucescu’nun özel bir işi nedeniyle iptal edildi.

Rumen hocanın Fatih Terim’i arayarak özürlerini ilettiği ve en kısa zamanda tekrar bir görüşme için planlama yapmak istediği öğrenildi.

Etiketler

Yorumlar3

 • 1071 6 ay önce Şikayet Et
  ârkadas fatih terimden kurtulamiyoruz birturlu vay anasina yav
  Cevapla
 • ali veli 6 ay önce Şikayet Et
  terim hagi lucesku son donemde bu üçünün bir araya gelmesi pis kokulara sebep olacak gibi. terim milli takımı rahat bırakmayacak elini eteğini çek artık şu ülke fotbolunun üstünden. mafya olmak istiyosan mafya ol
  Cevapla
 • alanya 6 ay önce Şikayet Et
  burnundan kıl aldırmaz terim efendi
  Cevapla Toplam 1 beğeni
Sonraki Haber