Milli Takım'ın hocası belli oldu iddiası!

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Milli Takım teknik direktörlüğü için Şenol Güneş ile görüştü. Görüşmeden olumlu sonuç çıktığı belirtiliyor...

 • GİRİŞ31.07.2017 15:15
 • GÜNCELLEME31.07.2017 18:26

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in görevinden alınmasının ardından gözlerin çevrildiği A Milli Takım teknik direktörlüğü için TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile biraraya geldi.

İlk olarak Güneş'e, Dünya Kupası elemelerinde oynanacak 4 maç için teklif götürüldü. Anlaşma sağlanırsa Güneş, bu süre içerisinde hem Beşiktaş'ı hem de Milli Takımı çalıştıracak.

FİKRET ORMAN: "BİZE GELEN TEKLİF YOK"

Konuyla ilgili konuşan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman: "TFF'den bize gelen bir teklif yok, beni kimse aramadı, şu ana kadar bize ulaşmış bir teklif yok. Bu bir nezaket görüşmesidir. Ben daha önce hocamızın hem Beşiktaş hem de Milli takımı çalıştırmasını uygun bulmamıştım. Görüşüm bu yöndedir" ifadelerini kullandı.

DHA: ŞENOL GÜNEŞ İLE ANLAŞMA SAĞLANDI

Doğan Haber Ajansı Spor Müdürü Faik Gürses'in haberinde Yıldırım Demirören ile Şenol Güneş'in konuyla ilgili ön bir görüşme yaptığı ve anlaşmaya vardığı belirtildi. Habere göre TFF, Şenol Güneş'i kısa süre içerisinde açıklayacak.

Yorumlar88

 • Abdullah 6 ay önce Şikayet Et
  Rıza Çalımbay veya Abdullah Avcı fakat bunlara sabırlı olmak garek diye düşünüyorum
  Cevapla
 • Tuğrul 6 ay önce Şikayet Et
  Yılmaz Vural milli takıma yakışır
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • bjk56 6 ay önce Şikayet Et
  siz kendi başarınıza bakın ne yapmışsınız hile hurda ile ona bakın avrupada bâşarıymış 20 yıl öncesiniöi diyorsun artık şampiyonluk size hayal nu sene oldunuz oldunuz yoksa bu borçla ne avpda oynarsın nede transfer yaparsin
  Cevapla
 • Sarı Kanaryam 6 ay önce Şikayet Et
  Geçin bunları jokey klübü taraftarları, yok çelme atmakmış bilmem ne tüpçünun sayesinde bir şeyler yapabildiniz. Söz konusu milli takımsa gerisi teferruat olmalıdır.
  Cevapla
 • ramazan 6 ay önce Şikayet Et
  calismayan onca hoca varken ne kadar ayip yiimaz vural hoca varken ne ararlar hala ulke futbolu kimsenin umrunda degil yazikkkkk
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber