TRT'nin Fatih Terim kararı!

Bir tarih profesörünün kendisini eleştirmesi nedeniyle TRT'yi protesto eden Fatih Terim için talimat verildi.

TRT'nin Fatih Terim kararı!
TRT'nin Fatih Terim kararı!
GİRİŞ 23.06.2016 10:31 GÜNCELLEME 23.06.2016 10:47
Bu Habere 15 Yorum Yapılmış

Gündem Ötesi programında kendisini eleştiren tarih profesörüne tepki gösteren ve TRT'ye röportaj vermeyeceğini söyleyen Fatih Terim ile ilgili TRT sürpriz bir karar aldı.

TERİM İLE TRT'NİN ARASI AÇILMIŞTI

Türkiye'nin İspanya'ya mağlup olduğu maçın ardından TRT'de yayınlanan Gündem Ötesi programında Fatih Terim ve öğrencilerini eleştiren tarih profesörü Ahmet Şimşirligil, tecrübeli hoca ile kanalın arasının açılmasına neden olmuştu.

TERİM'DEN RADİKAL KARAR

Bu eleştiriye sert yanıt veren Fatih Terim, bundan sonra TRT'ye röportaj vermeyeceğini söylerken, Şimşirgil, başarılı çalıştırıcıyı programına davet etmişti.

BU KONUYU KONUŞMAMA KARARI ALDILAR

Bütün bu gelişmeler iki isim arasındaki gerilimin bir süre daha süreceğini gösterirken, TRT, Fatih Terim ile ilgili konuşma yasağı alma kararı aldı.

Kanal, Fatih Terim'in açıklamaları ile ilgili yorum yapılmamasına karar verildi. TRT Spor Müdürü Serdar Kıvrak, muhabirlere ve programcılara bir mesaj göndererek, "Hiçbir programınızda Fatih Terim'in TRT ile ilgili yaptığı açıklama tartışma konusu yapılmasın. Program yorumcuları dahil hiç kimse bu konuya girmesin" talimatı verdi.

YAZDIR
YORUMLAR 15
 • emre can 2 yıl önce Şikayet Et
  Megaloman denince akla kim geliyor? Olay bitmiştir..
  Cevapla
 • Ankaralı 2 yıl önce Şikayet Et
  Terimde futbolcularda haddini bilmeli.Benim 50 şehidim onların bir yılda aldıklarını alamazken hepsi ayrı bir arada.TRT Türkiyenin televizyonu ve hepimizin terim ve ekibi bizlerden büyük değil.
  Cevapla
 • Mehmet 2 yıl önce Şikayet Et
  Murat sana katılıyorum şişirilmiş bir teknik adam. Sen oruç fetvasını verirsen ilahiyatçıda futbol yorumu yapar Peki TRT nin suçuneydi günah keçisi oldu
  Cevapla
 • Soner 2 yıl önce Şikayet Et
  Hem Beşiktaşı hemde milli takım ı çalıştırma lı Şenol hoca terim den daha başarılı olcagi kesin
  Cevapla
 • Vatansever 2 yıl önce Şikayet Et
  Adama bakar mısınız hiçkimsenin kendisini eleştirmesini istemiyor. Bir de boyle adama prim veriyorlar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle