PFDK'dan Marius Sumudica'ya ceza!

PFDK, Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle Marius Sumudica'ya 1 maç ceza verdi.

 • GİRİŞ02.02.2018 15:02
 • GÜNCELLEME02.02.2018 15:06
PFDK'dan Marius Sumudica'ya ceza!

PFDK, Kayserispor Teknik Direktörü Marius Sumudica'ya 1 maç ceza ve 13 bin TL para cezası verdi.  

İşte TFF'den yapılan açıklama:

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 02.02.2018 tarih ve 47 sayılı olağanüstü toplantısında almış olduğu karar aşağıda belirtilmiştir.

KAYSERİSPOR Kulübü teknik sorumlusu MARIUSI NINEL ŞUMUDICA'nın, 31.01.2018 tarihinde oynanan TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR-KAYSERİSPOR Ziraat Türkiye Kupası müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 RESMİ MÜSABAKADA SOYUNMA ODASINA ve YEDEK KULÜBESİNE GİRİŞ YASAĞI ve 13.000 TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Karar verilmiştir.

Yorumlar4

 • DİYARBEKİR 2 hafta önce Şikayet Et
  Aykut, Okan, Şenol ve bu adam sürekli hakemler alehine konuşuyorlar. Bunlar ancak cezadan anlar. Bu ceza gecikmiş bir ceza.
  Cevapla
 • Aydın 2 hafta önce Şikayet Et
  Peki bu federasyona kim ceza verecek. Federasyonu cezalandıracak bir kurum olması lazım. Yıldırım demirören bu mevkiye yakışmıyor.
  Cevapla
 • Abdülhamid 2 hafta önce Şikayet Et
  Verin verin daha verin, Kayseri olunca verin gitsin. Hakem hatalarına hiç bakmayın değil mi? Bu adam niçin isyan ediyor soran yok.
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • ahmet 2 hafta önce Şikayet Et
  haketmiş cezayı, şov yapıyor sadece
Sonraki Haber