Kayserispor'da iki ayrılık

Kayserispor'da Mujangi Bia'ya devre arasında kendisine kulüp bulması istendi ayrıca Denizlispor ile anlaşan Canberk Aydın ile de yollar ayrıldı.

Kayserispor'da iki ayrılık
Kayserispor'da iki ayrılık
GİRİŞ 01.01.2018 12:38 GÜNCELLEME 01.01.2018 12:38

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, teknik direktör Marius Sumudica'nın verdiği rapor doğrultusunda Bia ile Canberk'in kendilerine kulüp bulmalarının istendiğini söyledi. Bedir "Antalyaspor Kupa maçından sonra  tüm oyuncularımıza 4 Ocak'a kadar, Bia ile Canberk'e ise 11 Ocak'a kadar izin vermiştik. Bu iki oyuncumuzdan Canberk , Denizlispor ile anlaştı. Bia'nın menajerleri de kendisine ülkemizden ve yabancı ülkelerden kulüp bakıyor. Bia, Antalya kampımızda yer almayacak" dedi

İlk yarıda sakatlıkları sebebiyle fazla forma şansı bulamayan  Asamoah Gyan ve Varela'nın teknik direktör Sumudica'ya ikinci yarıda ilk 11'e girmek için Antalya kampında çok çalışma sözü verdiğini belirten Bedir, "Sakatlıkları nedeniyle ilk yarıda beklenen ölçüde kadroya giremeyen bu iki oyuncumuz ikinci yarıda adeta yeni transfer gibi kendilerini zorlayıp, forma şansı arayacak'' diye  konuştu. 

Bedir, takıma katılması düşünülen forvet oyuncusu için de, yarından itibaren transfer çalışmalarına başlayacaklarını sözlerine ekledi.
 

ETİKETLER
Mujangi Bi
YAZDIR