Amatör maçta tekme tokat kavga!

Kütahya'da oynanan 2'nci Amatör Küme Futbol maçında futbolcular yumruk yumruğa birbirine girdi, 6 futbolcu kırmızı kart gördü.

GİRİŞ 02.06.2014 17:24 GÜNCELLEME 02.06.2014 17:24

Tavşanlı Karakova Sahası'nda 1'inci Amatör Lige yükselme mücadelesi veren Bağlıkspor ile Balıköyspor takımları karşı karşıya geldi. Orta hakem liği Serkan Kaya'nın yaptığı, yardımcılığını Kemal Can Demir ve Cem Caner'in üstlendiği karşılaşmanın 44'üncü dakikasında rakibine tekme atan Bağlıkspor'dan Ramazan Yalçın kırmızı kart gördü. 58'inci dakikada da rakibine arkadan müdahalede bulunan Balıköysporlu Halil Karakurt kırmızı kartla soyundan atıldı.

Karşılaşmanın 65'inci dakikasında Balıköysporlu Adem Akmes kendisine faul yapan rakip futbolcuya saldırdı. Maçın hakemi Adem Akmes'e kırmızı kart gösterdi. Bu dakikadan sonra iki takımın futbolcuları önce birbirleriyle tartıştı ardından da yumruk yumruğa birbirine girdi. Kavga eden futbolcuları hakemler, kulüp yöneticileri ve polis ayırmaya çalıştı. saha içerisinde futbolcular arasındaki kavga sürerken maçı izleyen iki takımın taraftarı da kavga ati. Polislerin müdahalesiyle taraftarlar ve saha içindeki futbolcular ayrıldı.

Maçın hakemi Serkan Kaya, kavgaya karıştıkları gerekçesiyle Balıköysporlu Halil Durak ile Bağlıkspor'dan da İsmail Kurt ve Sabri Kurt'u kırmızı katla oyundan attı. Kırmızı kartların ardından her iki takım 8'er kişi kaldı. Karşılaşma,  Balıköyspor'un 2-1 galibiyeti ile bitti.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

ETİKETLER
amatör maç
YAZDIR