İlhan Cavcav'ın yerine başkan adayı!

İlhan Cavcav'ın oğlu olan ve başkanvekili görevini yürüten Murat Cavcav, kırmızı-siyahlı kulübün başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

İlhan Cavcav'ın yerine başkan adayı!
İlhan Cavcav'ın yerine başkan adayı!
GİRİŞ 16.02.2017 11:39 GÜNCELLEME 16.02.2017 11:46
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

İşte Murat Cavcav'ın başkan adaylığını açıkladığı o metin...

"Başkanımız İlhan Cavcav'ı 22 Ocak 2017 günü ebediyete uğurladık. Bu vesileyle bir daha başkanımız ve babamızın kaybı sonrasında bizlerle beraber olan ve acımızı paylaşan herkese teşekkür ediyorum. Gençlerbirliği yaşadığı sürece onun adı da yaşayacaktır. Bu gerçek,başkanımızın hem vekili hem oğlu olarak beni daha da sorumlu kılıyor. Bunun farkındayım.

Gençlerbirliği Spor Kulübü'nün tüzüğü yaşadığımıza benzer bir durumda başkanvekilini en geç doksan gün içinde genel kurula götürmekle görevlendirmiştir. Yönetim Kurulu üyeleriyle yaptığımız değerlendirmede kulübümüzün en yetkili organı genel kurulumuzu ivedi bir şekilde toplamayı uygun bulduk. 18 Şubat Cumartesi günü MEB Şura Salonu'nda Olağanüstü Genel Kurulu'nda üyelerimizle bir araya gelerek Gençlerbirliği için çok önemli kararlar alacağız.

Geçtiğimiz günler boyunca Gençlerbirliği camiasının şahsıma gösterdiği destek ebedi başkanımız İlhan Cavcav'ın bıraktığı bayrağı daha ileri taşımak konusunda bana güven verdi.Camiamızı, İlhan Cavcav'ı ve beni yakından tanıyan bir yönetim kurulu listesiyle beraber genel kurulun onayını alarak önümüzdeki dönem Gençlerbirliği'ne hizmet etmeye hazırım.

Gençlerbirliği Spor Kulübü başkanlığına adayım. Bu kutlu görevi gururla üstlenirken her üyemizin desteğini almak şahsım ve arkadaşlarım için son derece önemlidir. Gerek Cumartesi günü gerekse daha sonraki günlerde bütün Gençlerbirliği camiası olarak hep beraber olacağımıza eminim. Bütün üyelerimizi Gençlerbirliği'ne yakışır bir birlikteliği sergilemeye çağırıyor ve genel kurulumuza davet ediyorum."

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Vatansever 3 yıl önce Şikayet Et
    Bence başkası başkan olmalı. İlhan Beyin oğlu iyi insan olabilir. Ama toplum vicdanı babadan oğula geçen sistemi şimdilik kaldırmaz. Bence başka sektörlerde başkanlığa aday olmalı. Yeni yüzlere takımlar bırakılmalı.
    Cevapla
  • fevzi 3 yıl önce Şikayet Et
    Rezalet babadan ogula diktatörlük kınıyorum....
    Cevapla