Galatasaray çok keskin viraja giriyor!

Kayseri galibiyetiyle moral bulan Galatasaray, 10 günde tam 3 kritik deplasmana çıkacak. Aslan 2 Kasım'da Belediye, 7 Kasım'da Cluj, 11 Kasım'da da Mersin'e konuk olacak

Galatasaray çok keskin viraja giriyor!
Galatasaray çok keskin viraja giriyor!
GİRİŞ 30.10.2012 07:39 GÜNCELLEME 30.10.2012 09:19

Galatasaray'da kritik viraj için geri sayım başladı... Sarı-Kırmızılılar 10 günlük periyotta 3 önemli deplasmana çıkacak. Aslan'ın ilk rakibi 2 Kasım'da İstanbul Belediye olacak, karşılaşma Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak. Cim Bom ardından Şampiyonlar Ligi sahnesinde boy gösterecek, 7 Kasım'da Romanya'ya giderek Cluj'la kozlarını paylaşacak. Bu 90 dakikada alınacak sonuç, Aslan'ın Devler Ligi'ndeki kaderini de doğrudan etkileyecek. Galatasaray'ın ilk 2 şansını sürdürmesi için Romanya'dan mutlaka galibiyetle dönmesi gerekiyor. Sarı-Kırmızılılar bu mücadelenin ardından gözünü tekrar Süper Lig'e çevirecek. Bu kez rakip, ligdeki ilk galibiyetini alarak moral bulan ve çıkış arayan Mersin İdmanyurdu.


'Yedek' kavramı tarih oluyor
11 Kasım'daki bu deplasman, Cim Bom'un zirvedeki yerini koruyabilmesi açısından büyük önem taşıyor. Aslan'ın hocası Fatih Terim, oyuncularını bu yoğun maratona hazırlamak için rotasyonu mümkün olduğunca kullanmayı ve yedek kavramını ortadan kaldırmayı planlıyor.

 

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL