Albayrak: VAR kayıtlarını dinletirim

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak gündemdeki konularla ilgili konuştu.

Albayrak: VAR kayıtlarını dinletirim
Albayrak: VAR kayıtlarını dinletirim
GİRİŞ 21.05.2019 00:19 GÜNCELLEME 21.05.2019 00:21
Bu Habere 15 Yorum Yapılmış

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak, katıldıkları canlı yayında daha önce yaptıkları açıklamalarla ilgili sorular üzerine açıklama yaptı.

 

 

"CEZA ALMAMAK İÇİN DANTEL GİBİ İŞLEDİK"

"Şampiyonluğa yürüyorsak; tek tek oya gibi nakış gibi işleye işleye yürüyoruz" sözleriyle ne demek istediğinin sorulması üzerine Mustafa Cengiz, "UEFA'dan 2+1 yıl men olacaktık. 5 milyon € yerine 147 milyon € hesap aşımı var. Bir başkanımız diyordu ya 'UEFA çatırdayacak' diye, UEFA çatırdadı, Milan, PSG... Yeniden ceza verme yoluna girdiler. Dört ay dantel gibi, oya gibi işledik, ceza almadık. Ne çektiğimizi Abdurrahim Bey bilir." yanıtını verdi.

 

 

"VAR KAYITLARINI DİNLETİRİM"

"Elimizde VAR kayıtları mevcut" sözleriyle ne demek istediği sorulan Abdurrahim Albayrak ise "Boşa konuşulmamış şeylerdir. Öylesine söylenmedi. Durup dururken böyle bir iddia ortaya atılmaz. Ama şu an ortamı germeye gerek yok. TFF de seçim sürecinde. İnanıyorum ki TFF'de çok şey değişecek. Elimizdeki VAR kayıtlarını Bahri Havadır'a dinletirim. Şimdi mevcut TFF gidiyor, bunları tekrar gündeme getirmeyelim. TFF'de çok şeyin değişeceğine inanıyoruz. Nihat Özdemir'i destekleyip desteklemeyeceğimizi oturup konuşacağız." ifadelerini kullandı.

"VAR İÇİN DEĞİL EMRE İÇİN İNDİM"

Abdurrahim Albayrak, Rize'de oğlunun darp edilmesi ve sahaya inmesiyle ilgili sorulan soru üzerine, Rize halkını severim, Rizespor maçlarına giden çok eski Rizesporluyum. 2-3 kişinin yaptığı olay halka mal edilemez. Emre Akbaba'nın sakatlığı için aşağıya fırladım, VAR için değil. Onu hastaneye götürmek istedim. Sakatlığı sırasında VAR'a baktım. Tribünde önemli kişiler vardı, tekrar onları rahatsız etmek için kulübe arkasında maçı takip ettim. O sırada yedek kulübemize küfürler oldu, 'Yapmayın, Rize'ye yakışmaz' dedim. Bir Rizeli yönetici de 'Sen otur' dedi. Oğlum olduğunu bilmiyorlardı, taraftarlar oğluma saldırdı. Allah hiçbir babaya bunu göstermesin. Onlar Rize taraftarı değil. Oğlumu tanımıyorlardı ama Rize taraftarı hiçbir kimseye bunu yapmamalı, yakışmaz." diye konuştu.
 

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 15
 • Abdullah 5 ay önce Şikayet Et
  Var kayitlari elimizde deyip durma...adamsan açıkla...şantaj için saklayıp durma...melek yüzlü şeytan
  Cevapla
 • recep 5 ay önce Şikayet Et
  kendi itibarını bitirdi
  Cevapla
 • taraftar. 5 ay önce Şikayet Et
  federasyona baş vurun sizi başka liğde oynatsın cünkü takımınız yabancı anadolu kulüplerinden uzak durun. 11yabancı oyuncuyla oynuyorsunuz o yüzden G.S tanımıyoruz .
  Cevapla
 • Mühendis bey 5 ay önce Şikayet Et
  Var kayıtları 3. Kişilerle paylaşılamaz elinize nasıl geçti. 8 puan varken var kayıtlarını açıklayacağız demistin şimdi neden açıklamıyorsun.
  Cevapla
 • Taraftarca 5 ay önce Şikayet Et
  Güney Amerika da Kolombiya veya başka bir mafyamatik ülkede olur Yöneticilerin yasak alanda cirit atması. Ve hala bir avuç şarlatan TFF yi yönettiğini iddia ediyor.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle