'Galatasaray'ın başkanı Fatih Terim’dir'

Daha önce Galatasaray'da 2. başkanlık görevini yapan Adnan Öztürk önemli açıklamalarda bulundu.

'Galatasaray'ın başkanı Fatih Terim’dir'
'Galatasaray'ın başkanı Fatih Terim’dir'
GİRİŞ 12.09.2018 10:04 GÜNCELLEME 12.09.2018 10:05
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Öztürk, teknik direktör Fatih Terim'in transfer serzenişlerinde haklı olduğunu belirtirken, "Taraftarlar da beklenti içine sokuldu. Bence bu işler baştan açıklanmalıydı" ifadesin kullandı.

TÜM MAKAMLARA SAYGIM VAR

 

 

G.Saray'da tüm makamlara saygısının olduğunu belirten Öztürk, "Futbol takımının şu anda moral motivasyonunu Galatasaray ismi ayakta taşıyor. Orayı ayakta bir şekilde tutan Fatih Terim'dir. Başkanlık görevini şu an Fatih Terim yapıyor" dedi.

ADAYIM AÇIK ARA G.SARAY

Galatasaray'ın şampiyonluk şansını da değerlendiren Öztürk, "Hiç iddaa oynamadım hayatımda ama tamamıyla katlıyorum, açık ara bu sene şampiyon adayı Galatasaray'dır. Trabzon maçından gerekli derslerin alındığını görüyorum" ifadesini kullandı.

GALATASARAY'DA HESAP GÜNÜ

Galatasaray'da eylül ayı divan kurulu bugün yapılacak. Başkan Mustafa Cengiz, mali konularda ve isteyeceği yetkiler için divanda üyelere bilgi verecek.

ONLARI TERİM BULDU

Emre Akbaba ve Ömer Bayram'ın milli takımdaki performansına da değinen Öztürk, "Onları Fatih hoca bulup çıkarıyor. Milli takımda forma giyiyorlar. İkisi de çok daha iyi olacaktır" dedi.

KAYNAK: AJANSSPOR
ETİKETLER
adnan öztürk
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • ozkayalar 7 ay önce Şikayet Et
    2 maç kaybetsin kaçar.birileri ona gene milli takımı sunar.oradada başarısız olur sonunda tazminatını alır bırakır.tekra gs takımı başına gelmek için basın yalakaları veya beslemeleri gündeme taşır.bu döngü on yıllardır böyle devam ediyor.
    Cevapla
  • E.A 7 ay önce Şikayet Et
    İmparator çok büyük adam yiğidi öldür hakkını yeme Milli Takımı ayakta tutan en fazla yararlı oyuncu yetiştiren kuşkusuz İmparator Fatih Terim olmuştur.
    Cevapla