Trezeguet ile 4 yıllık sözleşme!

Galatasaray, transferdeki mesaisini tüm hızıyla sürdürüyor. Trezeguet transferinde önemli gelişmeler var.

Trezeguet ile 4 yıllık sözleşme!
Trezeguet ile 4 yıllık sözleşme!
GİRİŞ 26.06.2018 10:22 GÜNCELLEME 26.06.2018 10:22
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Galatasaray, birçok kulübün talip olduğu sol açık Trezeguet için temaslarını sıklaştırdı. Oyuncunun menajeriyle görüşen Galatasaray yöneticileri, 2.2 milyon Euro'dan 4 yıllık sözleşme önerdi ve başarılı yıldızla prensip anlaşmasına varıldı.

Trezeguet ile söz kesildi, G.Saray ilk transfere çok yaklaştı! Kasımpaşa'da sergilediği performans ile hem Fatih Terim hem de G.Saray'ın beğenisini kazanan Trezeguet için önemli mesafe kat edildi. Aslan, kadrosuna katmak istediği Mısırlı ile büyük ölçüde anlaştı. Devler Ligi'nde de iddialı bir takım kurmak isteyen Cimbom, 23 yaşındaki kanat oyuncusu ve menajeri ile görüştü.

İngiltere'den Walverhampton ve Brighton Hove, Trezeguet'ye talip oldu. Wolverhampton, 5 milyon Euro fesih bedeli ve yıllık 1.4 milyon pound ödemeyi önerdi. Son 3 günde temaslarını sıklaştıran G.Saray ise Mısırlı'ya 4 yıllık sözleşme ve senelik 2.2 milyon Euro teklif etti. Devler Ligi ve büyük kulüp faktörleri ile Trezeguet prensipte, "Evet" dedi.

Galatasaray yönetimi de birçok talibi olan Trezeguet ile büyük ölçüde anlaştı ve Mısırlının transferini 1 haftaya bitirme hedefinde... Cimbom, takas oyuncu tekliflerini yüksek ücretler nedeniyle kabul etmeyen Kasımpaşa Kulübü ile de anlaşıp imzaları atmak istiyor. G.Saray, Trezeguet için 5 milyon Euro'luk sözleşme fesih bedelinin ödeme takvimi konusunda Paşa'yı iknaya çabalıyor.

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • ŞART 11 ay önce Şikayet Et
    Kesinlikle iş yapar almak şart şart şart!!!!!!!!!!!!!!!
    Cevapla
  • Simo 11 ay önce Şikayet Et
    boş verin bunu rusya'da hiç başarı yok
    Cevapla