G.Saray'dan taraftara müjde! Göztepe maçında...

Göztepe'ye istenilen taraftarı götüremeyecek Galatasaray'da yönetim, dev ekran kurma kararı aldı ve yayıncı kuruluşla anlaştı.

G.Saray'dan taraftara müjde! Göztepe maçında...
G.Saray'dan taraftara müjde! Göztepe maçında...
GİRİŞ 15.05.2018 09:49 GÜNCELLEME 15.05.2018 09:51
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Sarı kırmızılı yönetim, Türk Telekom Stadyumu'nun içine veya Aslanlı Yol'a dev ekran kuracak.

Süper Lig'deki 21. şampiyonluğuna çok yakın olan G.Saray zaferini Aslantepe'de kutlamaya hazırlanıyor. Bilindiği gibi Göztepe ile oynayacağı ligin son maçının 50 bin kişilik İzmir Atatürk Stadı'na alınmasını isteyen Galatasaray'ın ilk nabız yoklama girişimi İzmir temsilcisinin bu konuya olumsuz yanıt vermesi ile kapanmıştı.

 

 

Böyle olunca Galatasaray'ın Bornova Stadı'ndaki şampiyonluk maçını canlı olarak izleyebilecek taraftar sayısı 450 ile sınırlandı. Yoğun bilet talebi nedeniyle sıkıntı yaşayan sarı kırmızılı yönetim harekete geçti ve İzmir'deki şampiyonluk maçını Türk Telekom Stadyumu'nda dev ekrandan yayınlama kararı aldı.

Yayıncı kuruluş başta olmak üzere tüm gerekli mercilerden gerekli izinler alınırken, kurulacak dev ekranla statta taraftarın şampiyonluk coşkusunu yaşaması adına hazırlıklar başladı. Bununla beraber dev ekranın stat içine mi yoksa Aslanlı Yol'a mı kurulacağına henüz kesin karar verilmedi. Ancak muhtemel bir şampiyonluk kutlaması da göz önüne alınarak, ekranın Aslanlı Yol'a kurulması daha olası görünüyor. Öte yandan Galatasaray, Göztepe Kulübü'nden protokol için ekstra bilet talep ederken İzmir ekibinin yöneticileri bu konuda toleranslı davranacaklarını belirttiler.

YAZDIR
YORUMLAR 4
 • Gozgoz 8 ay önce Şikayet Et
  Rengimiz ayni ruhumuz ayni Karaiyaka ve Fenerbahce catlasin sampiyon gs.Biz agabeyimize saygi gosterecegiz.
  Cevapla
 • Vatandaş 8 ay önce Şikayet Et
  Anlamadığım şey, orta ölçekli takımlarımızın para kazanmak için 4 büyük takımın kendileriyle misafir olarak oynayacağı maçları dörtgözle beklerken, 10-15 bin kişilik stadı yerine 50 bin kişilik stadın ve daha fazla bilet gelirinin göztepe tarafından reddedilmesinin mantığı nedir ? Acaba daha fazlasını mı aldılarda böyle bir geliri ellerinin tersiyle itiyorlar. Öyle ya, düşme tehlikesi yok, 5.lik işe yaramıyor, bu hırs niye ?
  Cevapla
 • tunç 8 ay önce Şikayet Et
  vatandaş, cehaletin yorumuna yansımış. git Göztepe ile ilgili kısa araştırma yap. bizi diğer figüran Anadolu kulüpleri ile karıştırma sakın. İstersek borçlarınız dahil sizi satın alırız. Alıştınız tabii her dediğiniz yapılsın diye şımarık çocuklar gibi oh ne ala ne ala. hadi ikile şimdi yandan.
  Cevapla
 • Atabey 8 ay önce Şikayet Et
  Bu maçı al aslanım
  Cevapla