G.Saray'ın dev borcu resmen açıklandı!

Galatasaray'ın borcunun 31 Aralık 2017 itibarıyla 2 milyar 883 milyon lira, borç alacak farkının ise 1 milyar 163 milyon lira olduğu açıklandı.

G.Saray'ın dev borcu resmen açıklandı!
G.Saray'ın dev borcu resmen açıklandı!
GİRİŞ 31.03.2018 12:48 GÜNCELLEME 31.03.2018 12:57
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

Galatasaray Kulübü ve bağlı ortaklıklarının 31 Aralık 2017 itibarıyla borcunun 2 milyar 883 milyon 46 bin 894 lira olduğu açıklandı.

Sarı-kırmızılı kulübün Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Anadolu Auditorium Toplantı Salonu'nda yapılan 2018 yıllı olağan mali genel kurulunda üyelere dağıtılan raporlarda, gerçekleşen hesap hareketleri konusunda bilgiler yer aldı.

 

 

Kulüp ve bağlı ortaklıkların net borcunun toplam 2 milyar 883 milyon 46 bin 894 lira, alacakların ise 1 milyar 719 milyon 616 bin 165 olduğu belirtildi. Borç alacak farkının 1 milyar 163 milyon 430 bin 729 lira olduğu aktarıldı.

Galatasaray Kulübünün 31 Aralık 2016 itibarıyla borç alacak farkı, 1 milyar 189 milyon 211 bin 671 lira olarak gerçekleşmişti.

KAYNAK: AA

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 11
 • EFENDİ BJK 1 yıl önce Şikayet Et
  Bir zamanlar; '' Para komodinin üzerinde..'' yazan GS ' camia tarafarlarına, ses çıkartamayan GS' lılara şimdi ki yorumlar zor geliyor.GS' lı taraftarlar sizlere kimse düşman değildi ne yaptıysanız sizler kendinize yaptınız. Sizlere acımıyorum. Kişiliksizler. Sözüm '' Para komodinin üzerinde..'' açıklamasını sosyal medyada yayınlayıp paylaşarak seviyesizlik yaşayanlar ve onlara alkış tutanlara dır.
  Cevapla
 • mantıklı 1 yıl önce Şikayet Et
  Batmış takım resmen
  Cevapla
 • Red 1 yıl önce Şikayet Et
  Tmsf nin kuruma el koyup yönetime de kayyum ataması gerek.
  Cevapla
 • mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  dursun gelmesin bu borcda biter
  Cevapla
 • Cimbom 1 yıl önce Şikayet Et
  Turkiyenin mal varlığı en zengin kulübü değil kuruluşudur galatasaray ada arsa lise üniversite binaları vs saymakla bitmez satar öder garibanların vergileriyle devlet himayesiyle yürümez..
  Cevapla
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Ulan ne çok gs düşmanı var, o vergi silinmesi 4 büyük klüp için de oldu sadece GS değil, cimbomun borcu sizi mi gerdi merak etmeyin ödenir Allah'ın izniyle...
  Cevapla
 • sivas 1 yıl önce Şikayet Et
  Tabi tabi satar öder. Aman ödemesin onada razıyız,bir katakülleye getirip daha fazlasını almasınlarda. Artik o.kadar dalavereci oldunuz ki ,borç sildirmeden daha fazlasını almanın yolsuzluklarını araştırıyorsunuz.Küçük çaptaki kulüplerde burçlarından dolayı ligden düşerler.......
  Cevapla
 • Bjk 1 yıl önce Şikayet Et
  O zaman sen bir aracı ol da ödesinler kardeş. Haydi ödeyinde görek.
  Cevapla
 • Fatih 1 yıl önce Şikayet Et
  o zaman satsın ödesin devlete yük olmasın vergi sildirip durmasınlar
  Cevapla
 • kardes 1 yıl önce Şikayet Et
  lütfen satın da ödeyin. 2 milyar ne denek sen biliyor musun
  Cevapla
 • vatandas 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu Türiye'nin en büyük kuruluşu yıllardır kaç kuruş vergi ödemiş ? Ada meselesi de gündeme gelmeli. Abdülhamit'in şahsi mülkü olduğu iddia ediliyor. Öyleyse hazineye devredilmeli.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle