Albayrak'tan hakem isyanı! 'Merak ediyorum...'

Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Sivasspor mağlubiyeti sonrası penaltıyı Fırat Aydınus'a çaldıran yan hakemi eleştirdi.

 • GİRİŞ04.02.2018 21:43
 • GÜNCELLEME04.02.2018 21:57
Albayrak'tan hakem isyanı! 'Merak ediyorum...'

İşte Albayrak'ın maç sonu sözleri

"2002 yılından bu yana hiç hakemlerle ilgili konuşmadım. Bu maçta, özellikle yan hakemin penaltı pozisyonunu dikkatli bir şekilde izledikten sonra vereceği kararı merak ediyorum. Bütün Galatasaraylılar, bütün Türkiye, milyonlarca Galatasaraylı merak ediyor nasıl bir penaltı olduğunu... Hepimiz Bilmek istiyoruz. Galatasaraylı olarak, bir yönetici olarak... Orta hakem değil yan hakem pozisyonu bir daha izlesin ve kendisi bir daha karar versin. Verdiği kararı da keşke kamuoyuyla paylaşsa... Herkes ne düşündüğünü bilse..." 

 

"Nazar boncuğu..."

"Maç bitti, bundan sonraki maçlarımıza bakacağız. Biz büyük kulübüz. Ne mağlubiyetler görüp altından kalktık ve hedeflerimize ulaştık. Biz hocamızla, futbolcu kardeşlerimizle birlikte kenetlendik. Bugün bir kazaya uğradık. Nazar boncuğu olarak görüyoruz ve bundan sonraki maçlarımızı düşünüyoruz."

"Zirveye oynayan takımlar aynı anda kaybedebilir. 4-5 takımın aynı anda galip geldiği haftalar da olabilir. Rakiplerimiz 2'şer biz ise 3 puan kaybettik."

Yorumlar47

 • YKC 1 hafta önce Şikayet Et
  Evet bizde izledik sayın Abdürrahim Albayrak, penaltı olması için daha ne olması gerekiyor bal gibi penaltı işte..
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • Emin 1 hafta önce Şikayet Et
  Sayın Fatih Terim maçı kaybetmemizin hakemle ilgisi yok diyor bu ne demek
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Hakan 1 hafta önce Şikayet Et
  GS nin golü öncesi ,Eren'in Hakan'a yaptığı pozisyonuda bir değerlendirseniz Abdurrahim bey. Her zaman kendi pencerenizden değerlendirmeyin lütfen.
  Cevapla Toplam 4 beğeni
 • Misafir 1 hafta önce Şikayet Et
  gs nin geçmişinide biliyoruz aglamayın boşuna
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • hafız 1 hafta önce Şikayet Et
  10 numara penaltı
  Cevapla Toplam 4 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber