Rodrigues'ten itiraf! Tüylerim diken diken oluyor

Galatasaray'ın başarılı futbolcusu Garry Rodrigues'ten futbol kariyeriyle ilgili Hollanda basınını açıklamalarda bulundu.

Rodrigues'ten itiraf! Tüylerim diken diken oluyor
Rodrigues'ten itiraf! Tüylerim diken diken oluyor
GİRİŞ 02.01.2018 11:44 GÜNCELLEME 02.01.2018 13:46
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Galatasaraylı futbolcu Garry Rodrigues lige verilen arada Hollanda basınına geniş bir röportaj vardi. Futbolculuğa başladığı dönemden bugünlere nasıl geldiğini anlatan yıldız oyuncu, Galatasaray hakkında da övgü dolu ifadeler kullandı. Elf Voetbal'a konuşan Garry Rodrigues'in röportajından önemli kesitler:

"FENERBAHÇE'YE KARŞI HEP GALATASARAY'I TUTARDIM"

"Küçüklüğümden beri Galatasaray'ın büyüklüğünü biliyordum. Rotterdam'da mahallede Türk arkadaşlarım vardı. Galatasaray'ın büyüklüğünü buraya gelince de daha iyi anladım. Galatasaray'ın Beşiktaş ve Fenerbahçe'den daha fazla kupası var. Takip ediyordum. Hatta derbilerde Fenerbahçe'ye karşı Galatasaray'ı tutardım.

"TÜRK ÇAYI BENDE BAĞIMLILIK YAPTI"

Önceki hayatıyla şimdiki hayatının farklı olmasıyla ilgili gelen soruya yanıt veren Garry Rodrigues, "Dediğiniz gibi geldiğim yeri ve yaşadığım zorlukları unutamam. Şu an yeni bir yerdeyim. İstanbul'da, Türkiye'deyim. Buraya adapte olmam konusunda insanlar bana gerçekten çok yardımcı oldu. Türkiye harika bir ülke ve insanların beni tanımasından gurur duyuyorum. Burada elde ettiğim alışkanlıklardan birisi de Türk çayı. Gerçekten Türk çayı bende bağımlılık yaptı." ifadelerini kullandı.

"PROFESYONEL FUTBOLCU OLAMAYACAĞIMI DÜŞÜNDÜM"

Küçükken profesyonel futolcu olamayacağımı düşündüm. Futbol hayatım ilerlemeyecek diye çok düşündüm ama ailem bana inandı. Umudumu kaybetmiştim. Her zaman profesyonel bir futbolcu olacağımı söylediler. Şimdi geriye dönüp baktığımda tüylerim diken diken oluyor.

"ANNEM İÇİN HER ŞEYİ YAPARIM"

Ailemin hakkını hiçbir zaman ödeyemem. Annem kuafördü. Onun için her şeyi yaparım. Ayrıca yakın dostalarıma yardım etmeyi de çok seviyorum. Sadece maddi değil, manevi de. Dostlarım yardıma ihtiyaçları olduğunda beni ne zaman ve nerede bulacaklarını biliyorlar. Tabi ki herkese yardım edemem ama elimden geldiğince. Çünkü geçmişimi biliyorum.

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Çağatay 1 yıl önce Şikayet Et
    ehehehe trabzonsporun büyüklüğünü de bilmen gerek yeğen
    Cevapla
  • hahah 1 yıl önce Şikayet Et
    komik
    Cevapla