Özbek'in Terim'den sonraki 2. bombası!

Fatih Terim'i takımın başına getirerek seçim öncesi elini güçlendiren Dursun Özbek, şimdi de Abdurrahim Albayrak'ı yönetimine almak istiyor.

Özbek'in Terim'den sonraki 2. bombası!
Özbek'in Terim'den sonraki 2. bombası!
GİRİŞ 27.12.2017 12:26 GÜNCELLEME 27.12.2017 12:59
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

Galatasaray, en büyük sorunlar arasında gördüğü teknik direktör konusunu Fatih Terim gibi güçlü bir formülle çözdü, iş 20 Ocak’taki seçimli genel kurula geldi.

ALBAYRAK SAVAŞI

Kulislerde büyük hareketlilik yaşanırken, adaylar ve gruplar arasında Abdurrahim Albayrak savaşı çıktı. Terim’in gelişinden sonra ona en yakın isimlerden biri olan Albayrak’ı listesine almak isteyen başkan Dursun Özbek, beklemediği bir gelişme ile karşı karşıya kaldı.

MUHALEFET DE İSTİYOR

Çünkü şu an muhalefetin üzerinde hemfikir olduğu tek isim olarak ön plana çıkan Duygun Yarsuvat’ın da seçim kozları arasında Abdurrahim Albayrak yer alıyor.

Üstelik Duygun Yarsuvat’ı ikna projesinde yer alan eski başkan ve yöneticiler de Abdurrahim Albayrak’a en yakın isimler arasında bulunuyor. Bu durum, Özbek’in Albayrak hamlesini sonuçsuz bırakabilir. Albayrak, geçtiğimiz dönemlerde 4 kez yönetime girerken hepsinde de şampiyonluk yaşamıştı. Bu nedenle görünen o ki seçimin en önemli hamleleri arasında Abdurrahim Albayrak ismi geçiyor.

Galatasaray’da önceki gece kulübün eski yöneticilerinden Mete İkiz, Sedat Doğan ve Fatih Altaylı gibi isimler, Duygun Yarsuvat’a giderek ikna turlarına başladı. Yarsuvat,“Çalışmalara başlayın ve imzaları toplayın” diyerek öneriye yeşil ışık yaktı. Yarsuvat, kendisinin de finansman çalışmalarına başlayacağını aktardı.

Dursun Özbek cephesi ise bu gelişme üzerine harekete geçerek, Serdar Eder ve Ali Öğüdücü gibi isimleri Yarsuvat’a gönderdi. Eder ve Öğüdücü, “31 Ocak itibariyle ağır finansman yükümüz var. Bu yerine getirilmezse tekrar yaptırımlara maruz kalabiliriz” diye konuştu. Galatasaray’da herkes şu an Yarsuvat’ın kararının netleşmesini bekliyor. Yarsuvat’ın kararının şekillenmesinden sonra listeler farklılaşabilir.

YAZDIR
YORUMLAR 8
 • bekir 9 ay önce Şikayet Et
  işin işinden çıkamıyorsanız size çözüm sunayım başkan Abdurrahim Albayrak olsun :)
  Cevapla
 • canoğlucan 9 ay önce Şikayet Et
  Abdürrahim Albayrak ile süper olur takımı daha da heyecanlandırır ve takıma güç, keyif katar. hayırlısı ile Onu görmek istiyoruz.
  Cevapla
 • salih 9 ay önce Şikayet Et
  Ey albayrak mağdur ettiğin servis esnafının âhı seni de birgün bulur elbet bu saltanat da biter
  Cevapla
 • ibrahim 9 ay önce Şikayet Et
  Tam isabet olur, Galatasaray'a müthit heyecan getirir, Galatasaray şahlanır.
  Cevapla
 • Yasin 9 ay önce Şikayet Et
  Özbek mi istemiş yoksa Terim mi. Terim zaten şart koştu onu. Çünkü ona arkasını süpüren temizleyen birisi lazım.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle