Arda Turan'dan Fatih Terim sözleri!

Fatih Terim'in dönmesiyle Arda Turan'ın Galatasaray'a dönme olasılığı kalmadı. Eski futbolcu Sedat Yeşilkaya ise Arda'nın Fatih Terim ile ilgili yaptığı bir konuşmayı paylaştı.

 • GİRİŞ22.12.2017 09:30
 • GÜNCELLEME22.12.2017 10:50
Arda Turan'dan Fatih Terim sözleri!

Galatasaray'da Fatih Terim'in takıma geri dönüşü sonrasında Arda Turan'ın sarı kırmızılılara transferinin zor olduğu ve kapıların kapandığı ifade edilmişti. Eski futbolcu Sedat Yeşilkaya, konuyla ilgili olarak yaptığı paylaşımda ilginç bir açıklamada bulundu.

Yeşilkaya, yaptığı paylaşımda, "Sizler hala Arda Turan ile ugraşsanız da kaptan 3-4 gün önce 'Galatasaray'ın her zaman hocası Fatih Terim'dir ve şimdi tekrar gelmelidir' dedi. Arda Turan bir değerdir ve ülkemizin yetiştirdiği en kariyerli, en başarılı oyuncudur. Saygı." ifadelerini kullandı.

Yorumlar9

 • hakan 3 ay önce Şikayet Et
  Buraya yazıyorum, Fatih Terim bu kez başarılı olamayacak ve GS’ den kovulacak.
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • CAN BAR 3 ay önce Şikayet Et
  Madem GS herşeyden ve herkesten önemli madem gerisi teferruat o zaman terim arda barışmalı sol kanada hareket getirmek için ardayı getirmek lazım İşte o zaman herkes stada koşar rakipler titrer arda da bu takıma adam gibi kaptanlık yapar uçarız uçarız Haydi terim yap babalığını çağır evladını yuvaya babaya imparatora yakışan budur
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • OttoMan 3 ay önce Şikayet Et
  Arda iş arıyor...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Simo 3 ay önce Şikayet Et
  bana göre ikiside işe yaramaz
  Cevapla Toplam 2 beğeni
 • ooof of... 3 ay önce Şikayet Et
  Tabii...Fatih Terim geliyorsa Arda Turan ve Melo nun ne eksiği var... Kavgaya kavga..Sorun çikarmaksa eksikleri yok...Derhal gelsin ikisinde ..
  Cevapla Toplam 2 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber